رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مسیر پر پیچ و خمی برای کسب سهمیه المپیک در پیش داریم/ زمانی برای خستگی نداریم

10:38 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۳۵۲
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته گفت: می‌دانم فشار رقابت‌ها و تمرینات زیاد است اما وقتی برای خستگی و از دست دادن مسابقات نداریم.

سید شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص تمرینات تیم ملی کاراته پیش از آغاز لیگ جهانی مراکش اظهار داشت: از ۱۸ فروردین تمرین خود را آغاز کردیم و تا زمان سفر به مراکش کار را ادامه می‌دهیم. خداراشکر شرایط تیم خوب است، اما چند بازیکن مصدوم داریم که امیدوارم تا پیش از آغاز لیگ جهانی مراکش به شرایط ایده‌آل برسند.

وی افزود: از لیگ جهانی مراکش تمام امتیازات المپیکی ورزشکاران به طور کامل محاسبه خواهد شد که این موضوع به حساسیت مسابقات می‌افزاید. تا پایان سال ۲۰۱۹ باید در ۵ مرحله لیگ جهانی، ۳ کاراته وان سری آ و مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنیم و مسیر دشوار و پر پیچ و خمی برای کسب سهمیه المپیک پیش روی ما خواهد بود. البته باید منتظر اعلام تقویم مسابقات در سال ۲۰۲۰ باشیم تا مشخص شود تا قبل از ۲۰ فروردین ماه سال ۹۹ در چه مسابقات دیگری شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در واکنش به این سوال که موفقیت‌های این تیم در سال‌های گذشته توقعات را بالا برده است، گفت: تیم خوب و پرمهره‌ای داریم و می‌دانیم که توقع جامعه ورزش و کاراته از ما بسیار زیاد است، اما با توجه به تقویم سنگینی که پیش رو داریم، برنامه‌ریزی می‌کنیم و هدف اصلی ما کسب هر سه سهمیه المپیک خواهد بود. برای موفقیت در رقابت‌های پیش رو نیاز به آرامش داریم تا بتوانیم کار خود را به بهترین نحو ممکن پیش ببریم.

هروی در خصوص روحیه بالای ملی‌پوشان در تمرینات تصریح کرد: وقتی اتحاد و دوستی در یک تیم وجود داشته باشد، تمرینات سخت و فشرده هم برای ورزشکاران لذتبخش خواهد بود. زمانی برای خستگی و از دست دادن مسابقات نداریم و باید از تمام ظرفیت کاراته ایران بهره ببریم تا از دل تیم خوبی که داریم، ۳ نفر جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ را کسب کنند.

سرمربی موفق تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که دلیل حضور جردن، کاراته‌کای انگلیسی در اردوی تیم کشورمان چیست، خاطرنشان کرد: این کاراته کای انگلیسی مدتی بود که قصد داشت در کنار ما تمرین کند و پس از صحبت‌هایی که با مربی او داشتیم اجازه دادیم در تمرینات تیم ملی کاراته ایران حضور پیدا کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *