چمن ورزشگاه تختی جم در حال بازسازی است

12:18 - 23 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۱۵۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
با پیگیری‌های باشگاه پارس جنوبی جم چمن ورزشگاه تختی این شهر مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفت.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، یکی از دغدغه‌های کادر فنی تیم پارس جنوبی جم در دیدار‌های خانگی گذشته وضعیت نامساعد چمن ورزشگاه تختی جم بوده است.

چمن این ورزشگاه که در فصل گذشته لیگ برتر جزو بهترین چمن‌های تیم‌های حاضر در لیگ برتر بود، از نیم‌فصل امسال به دلیل شرایط آب و هوایی موجود در جم وضعیت نامناسبی پیدا کرد و به همین خاطر مسئولان باشگاه پارس جنوبی برای ترمیم آن اقدام کردند.

بر این اساس پس از برتری تیم تحت امر مهدی تارتار در دیدار مقابل استقلال خوزستان به همت بهرام رضاییان، مدیرعامل و برخی دیگر از مسئولان باشگاه پارس جنوبی و همچنین برخی از مسئولان شهرستان جم چمن ورزشگاه تختی مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفت.

تلاش‌های صورت گرفته در این راستا به این شکل است که قسمت اعظمی از چمن ورزشگاه تختی به صورت کامل تعویض شود و برای دیدار‌های خانگی بعدی پارس جنوبی چمنی یکدست و هموار مورد استفاده قرار بگیرد.

براساس اعلام باشگاه پارس جنوبی جم، این تیم تا پایان لیگ هجدهم سه مسابقه خانگی دیگر مقابل تیم‌های سپیدرود رشت، ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس تهران خواهد داشت که با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در این بازی‌ها دیگر شاهد چمن ناهموار در جم نخواهیم بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *