مشکل صنعت نفت سرمربی نیست/ موقعیت‌ها را هدر ندهیم پارس‌جنوبی را شکست می‌دهیم

11:44 - 23 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۱۴۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سیروان قربانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نمی‌دانم مشکل تیم ما چیست، هم خوب بازی می‌کنیم و هم موقعیت‌های زیادی داریم، ولی نمی‌توانیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

سیروان قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در مورد بازی هفته بیست‌وپنجم صنعت نفت آبادان برابر تیم فوتبال پارس جنوبی جم، اظهار داشت: تمرینات منظم و خوبی را پشت سر گذاشتیم. مربیان برای بازی با تیم فوتبال پارس جنوبی برنامه ریزی کردند. اگر در این بازی هم مثل بازی‌های قبل بدشانس نباشیم و موقعیت‌های خوبمان را از دست ندهیم، می‌توانیم به یک پیروزی خانگی برسیم.

وی ادامه داد: تیم ما خوب بازی می‌کند و موقعیت زیاد داریم، ولی نمی‌توانیم از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنیم. نمی‌دانم مشکل روحی است یا ایراد کار جای دیگری است ولی می‌دانیم تیم خوبی هستیم. هم خوب تمرین می‌کنیم و هم سرمربی و بازیکنان خوبی داریم. از این رو به هیچ وجه مشکل ما سرمربی نیست. امیدوارم در بازی با تیم پارس جنوبی طلسم بشکند و از این فشار خارج شویم.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت در مورد شکست هفته قبل این تیم مقابل تراکتورسازی گفت: حق ما در بازی با تراکتورسازی شکست نبود. می‌توانستیم با توجه به موقعیت‌هایی که داشتیم برنده از میدان خارج شویم. در نیمه اول حتی دقایقی از حریف سر‌تر بودیم و چند موقعیت خوب را از دست دادیم. در نهایت تیمی که از فرصت‌ها استفاده نکند تن به شکست می‌دهد. هر چند معتقدم چیزی از حریف کم نداشتیم.

قربانی در پایان با اشاره به جو ورزشگاه در بازی هفته قبل تصریح کرد: ما با جو ورزشگاه‌های پر طرفدار آشنا هستیم. ورزشگاه خودمان یکی از استادیوم‌هایی است که حریفان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هواداران پر شوری داریم که چیزی کم نمی‌گذارند و با تعصب حمایت و تشویق می‌کنند. از این رو جو ورزشگاه یادگار امام تبریز به هیچ وجه برای ما مشکل ساز نبود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *