قرار گرفتن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاست

21:23 - 21 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۸۹۳۵
تولیت آستان قدس رضوی گفت: نظام جمهوری اسلامی امروز قدرت برتر منطقه است و قرار گرفتن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاست، اعلام چنین موضوعی برایشان هزینه خواهد داشت.

قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاستگروه سیاسی ؛ تولیت آستان قدس رضوی در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اینکه شیطان بزرگ، سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده جای تبریک دارد، مطمئناً به لحاظ تاریخی این حرکت‌ها و رفتار‌های خبیثانه در دراز مدت به نفع انقلاب اسلامی خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی افزود: این اقدام آمریکا نشان دهنده قدرت سپاه پاسداران است؛ اگر یک نهاد خاصیتی نداشته باشد و مشکلی برای دشمن ایجاد نکند که علیه آن کاری انجام نمی‌دهد.

وی ادامه داد: امروز دشمن از قدرت سپاه می‌ترسد، البته هیچ غلطی هم نمی‌تواند بکند؛ ۴۰ سال است که دشمن در حسرت شکست انقلاب باقی مانده است و اگر می‌توانست کاری کند حتی یک ساعت هم برای رسیدن به هدفش تعلل نمی‎کرد.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: نظام جمهوری اسلامی امروز قدرت برتر منطقه است و قرار گرفتن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاست، اعلام چنین موضوعی برایشان هزینه خواهد داشت.

وی بیان کرد: قطعاً چنین حرکت‌هایی باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در آینده خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *