رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جلوگیری از تعطیلی یا توقف فعالیت واحد‌های تولیدی و صنعتی در سال رونق تولید

12:54 - 21 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۸۷۳۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان از حمایت دستگاه قضایی از فرآیند تولید، اشتغال و جلوگیری از تعطیلی یا توقف فعالیت واحد‌های تولیدی و صنعتی و امنیت سرمایه گذاری در سال رونق تولید خبر داد.

حمایت دستگاه قضایی از فرآیند تولید و امنیت سرمایه گذاری در سال جدیدبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر به همراه اعضای شورای قضایی استان به مناسبت آغاز سال جدید با حضرت آیت الله صفایی بوشهری (دامت برکاته) نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به پیام روشنگرانه مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان «رونق تولید» گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، دستگاه قضایی استان با حمایت قضایی و حمایت همه جانبه از فرآیند تولید، اشتغال و جلوگیری از تعطیلی یا توقف فعالیت واحد‌های تولیدی و صنعتی و امنیت سرمایه گذاری و امنیت پایدار در جامعه تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم که این امر مهم تحقق پیدا کند.

وی ادامه داد: برای بهبود امور در دستگاه قضایی از رهنمود‌های و توصیه‌های حضرتعالی بهره برده و از تمامی ظرفیت‌های علما و روحانیت نیز برای پیشبرد اهداف قضایی استفاده می‌کنیم و تحقق منویات مقام عظمای ولایت را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

جمادی اظهار کرد: در سال جدید روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی و خدمات رسانی به آحاد جامعه، نظم و انضباط، دقت و سرعت همراه با قاطعیت در عمل سرلوحه امور قرار داده و در گسترش عدالت، حقوق بیت المال و بهبود امور گام برداشته و تمام تلاشمان را بکار می‌بریم.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تاکید بر حمایت قضایی در چارچوب قانون از سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان داخلی در استان خاطر نشان کرد: با ایجاد امنیت پایدار و حمایتی حقوقی و قضایی و تامین امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری در چارچوب قانون زمینه تدام فعالیت کارفرمایان و فعالان و تولیدکنندگان داخلی ایجاد می‌شود که موجب رشد و ترقی در ابعاد گوناگون در جامعه می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *