اختصاص اقامت گاه ویژه برای اسکان فرهنگیان آسیب دیده در سیل

۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴:۳۸
کد خبر: ۵۰۸۱۸۱
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: اگر مشکلات ناشی از سیل ادامه یابد پیش بینی شده است که در ۳ محل اهواز اقامت گاه‌های ویژه برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شود.

اختصاص اقامت گاه ویژه برای اسکان فرهنگیان آسیب دیده در سیلبه گزارش گروه جامعه ، سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده خوزستان اظهار داشت: امروز به استان خوزستان آمدیم تا ضمن بررسی خسارت‌هایی که سیل به آموزش و پرورش این استان وارد کرده است، اقدامات لازم برای حمایت و پشتیبانی از سیل زدگان را انجام دهیم.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای بهبود شرایط و رفع آسیب دیدگی ناشی از سیل در استان خوزستان استفاده می‌کند.

بطحایی با بیان اینکه دو نوع خدمات به مناطق سیل زده ارائه می‌شود، افزود: تعدادی از استان‌ها به عنوان استان معین خوزستان در پدیده سیلاب انتخاب شدند تا بدین وسیله خدمات رسانی به استان‌های درگیر سیل افزایش یابد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حمایت وزارت آموزش و پرورش از معلمان آسیب دیده در پدیده سیل، افزود: برخی از خدماتی که ارائه می‌دهیم در راستای رفاه حال فرهنگیانی است که در اثر این پدیده خانه و خانواده آن‌ها آسیب دیده است.

وی گفت: اگر مشکلات ناشی از سیل ادامه یابد پیش بینی شده است که در ۳ محل اهواز اقامت گاه‌های ویژه برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شود.

بطحایی با توجه به لزوم توجه به دانش آموزان سیل زده گفت: تاخیر در امتحانات پایان سال، حذف قسمت‌هایی از دروس و ارائه کتاب‌های کمک آموزشی بخشی از اقدامات حمایتی برای موفقیت دانش آموزان سیل زده در امتحانات است.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *