وزیر کشور: وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است

14:22 - 19 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۸۰۶۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
وزیر کشور گفت: وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
وزیر کشور: وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار استگروه سیاسی ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور که صبح امروز به منظور ارزیابی آخرین وضعیت وقوع سیلاب در برخی از مناطق استان خوزستان به اهواز سفر کرده است، گفت: وضعیت شهر اهواز باثبات و پایدار است و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
 
وی ادامه داد: شب گذشته سیلاب از یکی از کانال‌های انتقال آب رودخانه کرخه که از حاشیه شهر اهواز عبور می‌کرد به برخی معابر حاشیه‌ای شهر اهواز سرایت کرد که بلافاصله دستگاه‌های اجرایی و امدادی نسبت به رفع مشکل وارد عمل شدند و در حال حاضر وضعیت به طور کامل در کنترل می‌باشد.

وزیر کشور با تأکید بر اینکه بحران  در برخی از مناطق استان خوزستان که دچار سیلاب هستند به طور کامل از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی و امدادی در حال کنترل و مدیریت است، افزود: بر اساس گزارش‌های دریافتی امروز از برخی مناطق استان خوزستان، شاهد کاهش سیلاب هستیم و انشاالله تا امشب مشکل حاشیه شهر اهواز نیز مرتفع خواهد شد.

قائم مقام ستاد مدیریت بحران با تاکید براینکه تاکنون همکاری مردم با نیرو‌های امدادی در بسیاری از مناطق مطلوب و قابل تقدیر بوده است از همه هموطنان عزیز خواست همچنان به توصیه‌ها و هشدار‌های مراجع ذیربط و مدیریت بحران توجه لازم را داشته باشند و نسبت به اسکان امن و موقت در مناطق از پیش تعیین شده اقدام کنند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *