رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

حضور ۴۲ نیروی آتش نشانی تهران در مناطق سیل زده گلستان/تخلیه آب از ۱۰۰ خانه در «گمیشان»

13:00 - 19 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۹۷۳
دسته بندی: جامعه ، عمومی
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به حضور ۴۲ آتش نشان تهرانی در مناطق سیل زده استان گلستان گفت: آتش نشانان تهرانی در روز‌های گذشته آب ساکن در ۱۰۰ خانه در شهر «گمیشان» را تخلیه کردند.

به گزارش گروه جامعه ، جلال ملکی با اشاره به آخرین وضعیت انجام عملیات امدادی در مناطق سیل زده استان گلستان اظهار کرد: در گمیشان وضعیت آب موجود در شهر ناشی از سیل نسبت به روز‌های گذشته کاهش یافته، اگرچه در قسمت شرقی شهر به دلیل شرایط و نوع ساختار میزان آب بیشتر است.

وی با بیان اینکه در اطراف شهر خاکریز‌هایی ساخته شده است، اضافه کرد: طی روز‌های گذشته برف کوه‌های اطراف آب شده و در حال حاضر پشت این خاکریز‌ها ۲ متر آب جمع است که اگر این آب‌ها از خاکریز نفوذ کند، آب زیادی وارد شهر می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه ۸۰ درصد آب‌های داخل شهر از معابر تخلیه شده است، اضافه کرد: هم اکنون ۱۰ آتش نشان به صورت شبانه روزی در شهر گمیشان در حال تخلیه آب هستند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان تهرانی در روز‌های گذشته ۱۰۰ خانه را در شهر گمیشان از آب تخلیه کردند، گفت: مردم شهر از حضور مستمر آتش نشانان تهرانی و عملکرد آن‌ها رضایت کامل دارند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: همچنین، در حال حاضر ۳۲ نیروی آتش نشان در مناطق و روستا‌های سیل زده شهر آق قلا در حال فعالیت هستند و این حضور تا زمان نیاز ادامه دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *