مطمئن باشیم هیچ بدی و خوبی در دنیا بی جواب نمی‌ماند

11:08 - 19 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۸۹۶
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
بازیگر نقش آقای پدر در «قصه‌های تا به تا» در یک گفتگوی رادیویی از نخستین نوروز متاهلی، کار‌های پیش رو و آرزویش برای سال ۹۸ سخن گفت.
مطمئن باشیم هیچ بدی و خوبی در دنیا بی جواب نمی‌ماندبه گزارش خبرنگار فرهنگی  میزان، امیرحسین صدیق در گفتگو با برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران درباره نوروزی که گذشت، گفت: امسال اولین عید بعد از ازدواج را تجربه کردم و همسرم خانم باران خوش اندام هم با من هم فکر است و مثل من سفر را در شلوغی و ترافیک ترجیح نمی‌دهند. فکر می‌کنید برای چه بعد از ۴۵، ۴۶ سال بالاخره ازدواج کرده ام، چون یک آدم دموکرات پیدا کرده ام. من آدم صبوری هستم و معتقدم زمان بر خیلی از در‌های بی درمان دوا است.
وی افزود: برای سال ۹۸ تصمیم دارم نگاه متفاوت تری داشته باشم و به فکر پیشرفت هستم، می‌خواهم سال بهتری از ۹۷ داشته باشم و اینکه چقدر موفق باشم دست امکانات و یاری خدا و قضا و قدر است.

این بازیگر تاکید کرد: با ازدواج مسئولیتم سنگین‌تر شده است. کسانی که دوست داشتم مادرم و دوستان نزدیکم بودند و حالا یک نفر دیگر را هم دوست دارم که مسئولیتم را بیشتر کرده است. همانطور که می‌گویند آدم‌ها با ازدواج به تکامل می‌رسند و باید یک بار در زندگی تجربه اش کرد.

صدیق یادآور شد: من ۱۰، ۱۲ سال است خارج از تهران زندگی می‌کنم، باران جان هم آنقدر طبیعت گرا است و روحیه خوبی دارد که بیشتر از من از این تصمیم لذت می‌برد و یکی از دلایلی که او را انتخاب کردم همین بود که او بیشتر از من از این شکل زندگی لذت می‌برد و من تصمیم گرفتم این لذت را با او شریک شوم.

وی ادامه داد: پیشنهادات زیادی دارم، اما منتظر کار‌های بهتر هستم و امیدوارم اوضاع مملکت به شکلی پیش برود که بتوان کار‌های فرهنگی تری را انجام داد.

بازیگر «قصه‌های تابه تا» با تشکر از مردم، تاکید کرد: از همه عزیزانی که اظهار لطف کردند و هنوز به ما تبریک می‌گویند و جالب این است که اغلب می‌گویند ازدواج ما جزو معدود خبر‌های خوبی بوده که شنیده اند، تشکر می‌کنم. امیدوارم همیشه خبر‌های خوش در راه باشد.

صدیق در پایان گفت: آرزو می‌کنم در سال ۹۸ همه رو به خوبی برویم و فکر نکنیم اگر بدی دیدیم موظفیم ما هم به دیگران بدی کنیم. بدانیم هیچ کار بدی بدون پاسخ نمی‌ماند و هیچ کار خوبی با نظمی که در جهان هستی وجود دارد بی پاسخ نخواهد بود.

«فرش بنفشه» به تهیه کنندگی زهرا قائدی از شبکه رادیویی ایران روی آنتن رفت.
 

برچسب ها: امیرحسین صدیق

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *