رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

شفر: هدف من و فتحی یکسان است/ در دربی اتفاقی افتاد که قلب همه ما شکست

15:09 - 18 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۷۲۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی استقلال در آستانه دیدار با الهلال درباره جلسه با هیئت مدیره توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه ورزشی وینفرد شفر سرمربی استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه در خصوص برگزاری جلسه با اعضای هیئت مدیره گفت: ابتدا عذرخواهی می‌کنم به خاطر اینکه در راه جلسه فنی بعدی هستم و فرصت ندارم در رابطه با همه مسائل به طور جزیی صحبت کنم، اما زمانی که به تهران برگشتیم در رابطه با سایر مسائل و شرایط فعلی و برنامه‌های فصل آینده صحبت خواهم کرد. اما باید از اعضای فوق العاده هیئت مدیره‌مان تشکر کنم، پنج جنتلمن فتحی، خلیل‌زاده، سعادتمند، منزوی و ماجدی که هرکدام در زمینه‌های مختلفی با تجربه و با دانش هستند. اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال از لحاظ شخصیتی، توانایی و کارآمدی بسیار قوی هستند و می‌توانند در مسئولیت‌های مهم اثرگذار باشند.

وی افزود: من از مدت‌ها قبل خواهان برگزاری این جلسه بودم و بسیار از اینکه توانستم با اعضای هیئت مدیره دیدار کنم خوشحال هستم. متأسفانه این دیدار الان اتفاق افتاد، در روز‌هایی که ما بابت دو بازی اخیر ناراحت و غمگین هستیم بنابراین من خیلی از اینکه اعضای هیئت مدیره در خصوص مسائل مختلف سوالاتی از من پرسیدند غافلگیر نشدم.

شفر در ادامه صحبت هایش تصریح کرد: می‌توانم بگویم این اشخاص واقعا استقلال را دوست دارند و برای‌شان این باشگاه اهمیت زیادی دارد. من اطلاعات بسیاری در خصوص مسائل اخیر استقلال با آنها در میان گذاشتم به خصوص درباره مشکلات زیادی که تا اینجا داشته‌ایم. در جلسه هیئت مدیره این موضوع خیلی زود مشخص شد که همه ما اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل باشگاه فتحی و من اهداف یکسانی را دنبال می‌کنیم. همه ما به فکر آینده استقلال هستیم.

سرمربی استقلال اظهار داشت: ما در رابطه با مسائلی صحبت کردیم که نیاز به زمان و کار بسیار دارد و به خصوص افراد توانمندی که آماده کمک به استقلال باشند. ما امسال با مسائل زیادی درگیر بودیم، اما همانطور که بار‌ها گفته‌ام مدیرعامل باشگاه، فتحی در شرایط سختی به باشگاه آمد. زمانی که وی به باشگاه آمد آماده سازی پیش از فصل استقلال با مشکلات زیادی از قبل همراه شده بود.

سرمربی آبی پوشان پایتخت افزود: ما دوباره تیم را به شرایط خوب رسانیدم، اما دوباره با مسائل دیگری روبه رو شدیم. آماده سازی نیم فصل هم با مشکلات دیگری همراه شد. ما دوباره تیم را به شرایط اوج رساندیم و درجدول بالا آمدیم، به رتبه دوم رسیدیم، اما در دربی اتفاقی افتاد که قلب همه ما شکست. این مسائل هرگز نباید تکرار شود.

شفر ادامه داد: تداوم و پایداری نکاتی است که باید روی آن تمرکز کنیم. ما باید فصل را با بهترین شرایط ممکن به پایان برسانیم و هم زمان خود را برای فصل بعد آماده کنیم. باید قرارداد بازیکنانی که برای فصل بعد نیاز داریم را تمدید کنیم. باید یک اردوی آماده سازی خوب داشته باشیم تا بتوانیم در بهترین شرایط ممکن خود را برای فصل آینده آماده کنیم. در خصوص ساختار‌هایی برای پیشرفت باشگاه باید صحبت کنیم. مثلا درباره توسعه آکادمی، یک تیم استعداد یابی حرفه‌ای و ...

سرمربی استقلال افزود: باید از مدیرعامل باشگاه بابت این جلسه با اعضای هیئت مدیره تشکر کنم. باید از اعضا هم تشکر کنم و از دیدن آنها خوشحالم. من جلسه هیئت مدیره را با احساس بسیار خوبی ترک کردم. می‌دانم آنها می‌توانند به استقلال کمک کنند. می‌خواهم از سه معاون باشگاه یعنی نوروزی، مباشری و خطیر که در ادامه جلسه به جمع ما اضافه شدند بابت همه کارها، زحمات و تلاش‌های بسیارشان تشکر کنم.

وی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم در استقلال به موفقیت برسیم، باید همگی در کنار هم شجاع باشیم، سخت کار کنیم و منافع تیمی برای ما در دجه اول باشد. اگر هواداران واقعی استقلال گاهی اوقات گلایه و دلخوری دارند، کاملا حق با آنهاست و ما باید در قبال انتظارات آنها صبور و فروتن باشیم و همواره به آنها احترام بگذاریم.

شفر در ادامه گفت: ما همواره صدای هوادارانمان را می‌شنویم. من این را با تواضع تمام به عنوان بزرگترین فرد به لحاظ سنی از گروهی که دور هم جمع شده‌ایم به هواداران عرض می‌کنم، به ما اعتماد کنید. ما شرایط و مشکلات را می‌دانیم و می‌دانیم چه کاری برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که همه در سر داریم باید انجام شود. نیاز به کار سخت و برنامه طولانی مدت داریم. بدون شک اگر همه ما باهم باشیم به اهدافمان می‌رسیم. نام استقلال یک نام اسطوره‌ای است که از همه ما بسیار بسیار بزرگتر است.

سرمربی استقلال در ادامه یاد آور شد : می‌دانم هوادارانمان وقتی نتیجه خوبی نمی‌گیریم، بسیار بسیار ناراحت و غمگین می‌شوند. این حق طبیعی آنهاست و ما باید همواره برای شادی هواداران تلاش کنیم. من هوادارانی را دیده‌ام که بعد از دربی گفتند بدترین احساس ممکن را دارند. این برای من احساسی را به وجود آورد که قابل توصیف نیست. استقلال پس از پنج - شش سال، فصل گذشته به جام و قهرمانی رسید، ولی این برای هواداران استقلال و لیاقتی که آنها دارند، به هیچ وجه کافی نیست.

شفر در پایان اظهاراتش خاطر نشان کرد: همه ما به خوبی می‌دانیم هواداران استقلال در چه شرایطی هستند. به شما اطمینان می‌دهم همه اعضای خانواده استقلال می‌خواهند این ناراحتی و دلخوری را از بین ببرند و مرهمی برای آن پیدا کنند، البته نه برای یک دوره کوتاه بلکه برای همیشه. همه اعضای باشگاه می‌خواهند در کنار هم استقلالی بسازند که برای سال‌های بسیار باعث خوشحالی و افتخار هوادارن شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *