انتشارات سوره مهر ۱۳۰ عنوان کتاب گویا و ۱۷۰ کتاب چاپ اول در نمایشگاه کتاب عرضه می‌کند

11:04 - 18 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۵۰۲
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
انتشارات سوره مهر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۳۰ عنوان کتاب گویا و ۱۷۰ عنوان کتاب چاپ اولی عرضه خواهد کرد.

انتشارات سوره مهر ۱۳۰ عنوان کتاب گویا و ۱۷۰ کتاب چاپ اول در نمایشگاه کتاب عرضه می‌کندعبدالحمید قره‌داغی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی گفت: در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۳۰ عنوان کتاب گویای جدید از سوی انتشارات سوره مهر ارائه می‎شود.

وی بیان کرد: سال گذشته ۳۰ عنوان کتاب صوتی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد و اوایل بهمن ماه ۱۳۹۶ که مقارن با جشن انتشار صدمین کتاب گویا بود نیز ۷۰ عنوان کتاب دیگر منتشرکردیم. همچنین طبق برنامه‌ریزی قرار است تا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هم ۳۰ عنوان کتاب گویای جدید ارائه کنیم که در مجموع ۱۳۰ عنوان کتاب گویا خواهد بود.

مدیر انتشارات سوره مهر تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های انتشارات سوره مهر این است که ۲۰ تا ۲۵ عنوان کتاب که این سال‌ها به دست فراموشی سپرده شده بود و از انتشارشان بیست سال می‌گذرد را با ویراستاری، کتابسازی و طراحی جدید در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه کنیم.

وی اظهار کرد: ما پیش‌بینی می‌کنیم که امسال نمایشگاه کتاب بسیار خوبی خواهیم داشت و مخاطب به هیچ عنوان با جمله تمام شدن کتاب، مواجه نخواهد شد.

قره داغی افزود: سوره مهر در نمایشگاه کتاب امسال در کنار عرضه محصولاتی که تقاضای زیادی از سوی مخاطب داشته، ۱۷۰ عنوان کتاب چاپ اول ارائه می‌کند.

وی درباره اولویت انتخاب در تجدید چاپ کتاب‌های قدیمی گفت: کتاب‌هایی که قرار است بعد از بیست سال تجدید چاپ شوند، در شورای کارشناسی متشکل از متخصص فروش، چاپ و نویسنده، به شکل منظم بررسی شده‌اند. در این ارزیابی مضمون کتاب‌ها، نوع قلم و موفقیت‌هایی که در زمان انتشار داشته‌اند، مورد توجه قرار گرفت تا بر اساس نیاز و انطباق با شرایط امروز آثار انتخاب شوند.

مدیر انتشارات سوره مهر تاکید کرد: عمده موضوع این کتاب‌ها خاطراتی از دوره دفاع مقدس و رمان است که در نمایشگاه کتاب عرضه خواهند شد.

وی درباره کتاب‌های الکترونیک هم یادآور شد: نسخه الکترونیکی هر کتاب جدیدی که در انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود، به فاصله زمانی یک یا دو ماه عرضه می‌شود. این انتشارات در بخش کتاب صوتی ویژه قشر کودک و نوجوان ۱۵ تا ۲۰ درصد کتاب دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *