بازگشت ۲ زوج جوان به زندگی مشترک

9:24 - 18 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۷۴۹۴
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس دادگستری باوی گفت: دو زوج جوان در آستانه طلاق، با تلاش و کوشش اعضاء شعبه دوم شورای حل اختلاف این شهرستان به زندگی مشترک خود بازگشتند.
بازگشت دو زوج جوان به زندگی مشترک با تلاش اعضاء شعبه ۲ شورای حل اختلاف باویبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، محمدرضا نورآبادی رئیس دادگستری شهرستان باوی گفت: دو زوج جوان در آستانه طلاق، با تلاش و کوشش اعضاء شعبه دوم شورای حل اختلاف این شهرستان به زندگی مشترک خود بازگشتند.

وی افزود: یکسال پیش زوج جوانی بدلیل اختلافاتی راهی دادگاه می‌شوند و زوجه مهریه و نفقه خود را به اجرا می‌گذارد و همین قضیه باعث اختلاف بین زوج دیگر که برادر و خواهر زوج پرونده فوق یودند و تحت تأثیر از آن نیز درخواست جدایی از همدیگر می‌کنند، شد.

این مقام قضایی در ادامه عنوان کرد: با ارجاع پرونده این دو زوج جوان به شعبه دوم شورای حل اختلاف این شهرستان جهت ایجاد صلح و سازش اعضاء این شعبه با انجام چندین جلسه مشاوره و نهایتاً برگزاری جلسه صلح و سازش در شعبه دوم شورای حل اختلاف باوی اختلافات و کدورت‌های بوجود آمده میان دو زوج جوان حل و فصل شد و با اعلام رضایت از همدیگر این دو زوج جوان به زندگی مشترک پس از یکسال بازگشتند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *