کاظمی: هواداران نساجی مطمئن باشند مشکلات اخیر باشگاه تاثیری در بازی ما با استقلال نخواهد داشت

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱:۱۴
کد خبر: ۵۰۳۲۳۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
قائم مقام باشگاه نساجی گفت: هواداران نساجی در سراسر ایران مطمئن باشند مشکلات اخیر تاثیری در بازی ما مقابل استقلال و سایر تیم‌ها نخواهد داشت.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت باشگاه نساجی، محمد کاظمی در فاصله چند ساعت به آغاز دیدار تیم های  استقلال و نساجی گفت: با قدرت مقابل استقلال ظاهر می شویم و امید داریم با حضور انبوه هواداران نتیجه خوبی مقابل آبی پوشان پایتخت کسب کنیم.

وی افزود: تاکید مالکان باشگاه بر این است که کادر فنی و بازیکنان نساجی امروز هرچه در توان دارند رو کنند زیرا نمی خواهیم شرافت تیم نساجی، قائمشهر و استان مازندران را حراج کنیم‌.

کاظمی ادامه داد: بازیکنان ما با همه توان و حتی توانمندتر از دیدار مقابل پرسپولیس، برابر استقلال ظاهر خواهند شد و شعار "ما می جنگیم" را به عینیت تبدیل می کنند. برای مجموعه نساجی اعتبار تیم، شهر و استان مان مهمتر از قهرمانی X و Y است به همین دلیل همه تلاش خود را می کنیم تا هواداران و هم استانی های مان را راضی کنیم‌.

کاظمی در پایان گفت: مسائل و مشکلاتی وجود دارد که مصمم هستیم با صنیعی‌فر و حدادیان آنها را حل و فصل کنیم ولی همه هواداران نساجی در سراسر ایران مطمئن باشند این مشکلات تاثیری در بازی ما مقابل استقلال و سایر تیم ها نخواهد داشت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *