کارآمدی و تجارب ارزنده در دستگاه عدالت، پشتوانه‌ مطمئن رئیس قوه قضاییه در انجام وظایف خواهد بود

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱:۲۲
کد خبر: ۵۰۱۴۸۴
مدیر عامل روزنامه رسمی کشور طی پیامی ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید قوه قضاییه گفت: بی شک کارآمدی و توانمندی‌های علمی، فقهی و حقوقی و برخورداری از تجارب و سوابق ارزنده در دستگاه عدالت، پشتوانه‌ی مطمئن و نافذ آیت الله رئیسی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله و تحقق تحول زیبنده گام دوم انقلاب خواهد بود.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی سازمان روزنامه رسمی کشور، بدنبال انتصاب آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت، مجید اکبرپو مدیر عامل روزنامه رسمی کشور این انتصاب را به وی تبریک گفت.

متن پیام مدیر عامل روزنامه رسمی کشور به شرح ذیل می‌باشد:

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی

سلام علیکم

انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست قوه قضاییه را که نشان از اعتماد مقام معظم رهبری به جنابعالی می‌باشد را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بی شک کارآمدی و توانمندی‌های مشهود و مشهور علمی، فقهی و حقوقی، اشراف و تسلط همه جانبه بر جایگاه و نقش خطیر قوه قضائیه در جامعه و نظام اسلامی و برخورداری از تجارب و سوابق ارزنده در دستگاه عدالت، پشتوانه‌ی مطمئن و نافذ جنابعالی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله و تحقق تحول زیبنده گام دوم انقلاب و متناسب با نیازها، پیشرفت‌ها و تنگنا‌های این مجموعه که در منظومه انتظارات و سفارشات مقام معظم رهبری بر آن تأکید شده است، خواهد بود.

امیدوارم به لطف الهی و همراهی همکاران صادق و دلسوز شما در قوه قضائیه، تحول لازم ایجاد گردیده و قوه قضاییه را در مسیر خدمت بهتر و بیشتر به مردم و نظام مقدس اسلامی موفق گردانید.

از درگاه خداوند متعال عزت و توفیقات روزافزون برای حضرتعالی مسئلت می‌نمایم.

مجید اکبرپور
مدیر عامل روزنامه رسمی کشورارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *