رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کارگاه‌های تئاتر، منتخین خود را روی صحنه می‌برد

15:01 - 17 تير 1393
کد خبر: ۵۰۱
خبرگزاری میزان: کارگاه‌های تئاتر بنیاد رودکی متعلق به رضا ثروتی، رضا گوران، سیامک صفری در تالار وحد برگزار می‌شود. هنرجویان منتخب این دوره درنهایت در یک اثر نمایشی روی صحنه خواهند رفت.

: کارگاه‌های تئاتر بنیاد رودکی متعلق به رضا ثروتی، رضا گوران، سیامک صفری در تالار وحد برگزار می‌شود. هنرجویان منتخب این دوره درنهایت در یک اثر نمایشی روی صحنه خواهند رفت.
به گزارش ، کارگاه‌های تئاتر رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری توسط بنیاد رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد. این کارگاه‌ها در دو دوره کوتاه مدت (انتخاب برای اجرا) و بلند مدت (تمرین‌های تخصصی برای اجرا) برگزار خواهد شد. هنرجویانی موفق به حضور در دوره بلندمدت این کارگاه‌ها می‌شوند که پس از گذراندن دوره نخست موفق به اخذ تایید رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری شده باشند. در دوره دوم هنرجویان منتخب و توانمند در سه دوره سه ماهه خود را برای اجرای یک اثر نمایشی آماده خواهند کرد. این کارگاه‌ها به همت مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد.
گفتنی این است این کارگاه‌ها با گرایش کارگردانی و بازیگری درنهایت به اجرای عمومی یک اثر شاخص نمایشی در بنیاد رودکی منجر خواهند شد.
متقاضیانی که برای حضور در این کارگاه‌ها ثبت‌نام می‌کنند ابتدا دردوره انتخابی 6 روز آموزش داده می‌شوند و سپس از میان آنان تعداد محدودی هنرجو در گروه‌های کارگردانی و بازیگری برای حضور در دوره بلندمدت انتخاب می‌شوند. این کارگاه‌ها با همکاری گروه آرتی‌مان زیر نظر پیمان قدیمی برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این کارگاه‌ها به مرکز آموزش بنیاد رودکی (روبه‌روی تالار وحدت) مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت www.amouzesh.bonyadroudaki.ir و شماره‌های 59 و 66743358 اقدام نمایند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *