ساخت منازل مسکونی برای مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه به پایان رسید

14:36 - 13 اسفند 1397
کد خبر: ۴۹۹۵۸۷
رئیس کمیته امدادامام خمینی با بیان اینکه کمیته امداد بیش از پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه احداث کرده است، گفت: امروز با افتتاح ۲۵۰۰ منزل مسکونی، پرونده ساخت منازل مسکونی مددجویان زلزله‌زده بسته شد.

به گزارش گروه جامعه ، سیدپرویز فتاح در مراسم افتتاح و تحویل ۲۵۰۰ منزل مسکونی به خانواده‌های مددجوی زلزله‌زده کرمانشاه، که به صورت نمادین در روستای «بی نهر سفلی» برگزار شد، با تاکید بر نقش مردم در کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده، افزود: کمک‌رسانی مردم کشور به زلزله‌زدگان کرمانشاهی تجلی‌گر وحدت نظام و ملت بود.

رئیس کمیته امداد با اشاره به تحویل ۲۵۰۰ منزل مسکونی به مددجویان زلزله زده کرمانشاه در آبان ماه گذشته، خاطرنشان کرد: امروز با تحویل ۲۵۰۰ واحد مسکونی دیگر، پرونده بازسازی منازل خانوار‌های مددجو در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه بسته شد.

رئیس کمیته امداد روحیه جهادی و انقلابی مردم کرمانشاه را عامل تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده دانست، و تاکید کرد: من خودم را کرمانشاهی می‌دانم چرا که بخش قابل توجهی از عمر خودم را در دوران دفاع مقدس در این استان گذراندم.

فتاح خدمت‌رسانی مردم و مسئولان به مردم زلزله‌زده کرمانشاه را الگو و نمونه عنوان کرد و گفت: کمیته امداد ۱۰ هزار خدمت به مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه ارائه داد.

وی عنوان کرد: مردم ایران بدانند کمیته امداد و دیگر مسئولان با روحیه جهادی و انقلابی کمک‌های آنان را به ثمر نشاندند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *