جزییات آزادی گروگان در کمتر از ۵ ساعت /پلیس در تعقیب عاملان آدم ربایی

17:30 - 13 اسفند 1397
کد خبر: ۴۹۹۵۰۴
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از آزادی یک گروگان از چنگال گروگانگیران در کمتر از ۵ ساعت توسط پلیس شهرستان چابهار خبر داد.

جزییات آزادی گروگان در کمتر از ۵ ساعت /پلیس در تعقیب عاملان آدم ربایی

به گزارش گروه جامعه سرهنگ حیدرعلی کیخا مقدم اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۲ و ۳۳ دقیقه بامداد ششم اسفندماه جاری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در " بلوار شهید ریگی " شهرستان چابهار بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی به آدرس اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه خانمی به مأموران اظهار داشت ۳ یا ۴ نفر با سر و صورت بسته و ملبس به لباس محلی در حالی که مسلح به سلاح کلت کمری بودند وارد منزل شده و سراغ یکی از فرزندانم را گرفتند و وقتی او را پیدا نکردند پسردیگرم را ربوده و با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و در ادامه تحقیقات مشخص شد ۲ شب قبل برادر فرد ربوده شده با چندنفر درگیر شده و بستگان افراد فوق در اقدامی تلافی جویانه اقدام به ربایش این جوان ۳۱ ساله کرده اند.

سرهنگ مقدم ابراز داشت: با توجه به اینکه با اقدامات فنی و تخصصی پلیس، آدم ربایان شناسایی شدند عرصه را برخود تنگ دیده و صبح همان روز در کمتر از ۵ ساعت گروگان را در یکی از خیابان‌های سطح شهرستان رها کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار خاطر نشان کرد: فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت و دستگیری عاملان جرم در دستور کار پلیس قرار دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *