افزایش ۹۳ درصدی کشفیات کالای قاچاق در البرز

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳:۰۱
کد خبر: ۴۹۰۱۲۸
با اعلام خبر کشف یک هزارو ۷۱۸ میلیارد و ۴۴۲ میلیون و ۱۱۱ هزار ریال کالای قاچاق در ۱۰ ماه سال جاری از افزایش ۹۳ درصدی کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه جامعه سردار عباسعلی محمدیان با اشاره به کشف یک هزارو ۷۱۸ میلیاردو ۴۴۲ میلیون و ۱۱۱ هزار ریال کالای قاچاق در ۱۰ ماه سال جاری، گفت: کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹۳ درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: در این مدت ۳۹۲ پرونده قضائی برای قاچاقچیان کالا دراین استان تشکیل شده که از مجموع آن ۲۹۱ فقره پرونده ١٠ میلیون ریالی، ۵۸ فقره پرونده ١٠٠ میلیون ریالی و ۴۳ فقره پرونده ٥٠٠ میلیون ریالی بوده است.

این مقام انتظامی گفت: در سال گذشته یک هزار و ۵۵۳ قاچاقچی کالا کشف و ۴۰۱ دستگاه خودرو سبک و سنگین توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: بیشترین کالای کشف شده در این مدت لوازم صوتی و تصویری، انواع پوشاک، لوازم آرایشی وبهداشتی، لوازم خانگی، فرآورده‌های نفتی، لوازم یدکی خودرو و موتورسیکلت بوده است.

سردار محمدیان با تاکید بر شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، افزود: پلیس برای تحقق این شعار با قاچاق کالا و کالای قاچاق مبارزه می‌کند و اجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق و قاچاق کالا به صورت ویژه در این استان در حال اجراست.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *