پنجمین همایش سراسری فرماندهان بسیج قوه قضاییه در مشهد برگزار شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷:۲۲
کد خبر: ۴۹۰۰۸۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پنجمین همایش سراسری فرماندهان بسیج قوه قضائیه در مشهد برگزار شد.

پنجمین همایش سراسری فرماندهان بسیج قوه قضاییه آغاز به کار کردبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پنجمین همایش سراسری فرماندهان بسیج قوه قضائیه در مشهد آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این همایش که با حضور مسئولان و فرماندهان مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه در مجتمع فرهنگی میلاد مشهد برگزار شد صارمی فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه ضمن تشریح بخشی از دستاورد‌های دستگاه قضایی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: یکی از مهمترین اهداف دستگاه قضایی در سال‌های اخیر ارتقاء خدمت رسانی توأم با سلامت به مردم شریف و بزرگوار بوده و در این میان نقش بسیجیان گرانقدر قابل توجه می‌باشد.

صارمی با اشاره به اهداف برگزاری پنجمین همایش سراسری فرماندهان ارشد نیروی مقاومت بسیج قوه قضائیه در مشهد مقدس گفت: این همایش در طی سه روز و با حضور مقامات عالی قدر قضایی، نظامی و امنیتی در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار خواهد شد و ان شاء الله به دنبال دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده از جمله هم افزایی نیرو‌های انقلابی خواهیم بود.

فرمانده مرکز بسیج قوه قضائیه گفت: بخشی از همایش به برگزاری کارگاه‌های مختلف به صورت تخصصی اختصاص داشته و نهایتاً به دنبال تقویت نقش تفکر و فرهنگ بسیجی در پیشبرد اهداف متعالی دستگاه قضایی خواهیم بود.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین مظفری رئیس شورای قضایی استان و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به نقش ممتاز بسیج در معرفت افزایی و افزایش بصیرت سیاسی اجتماعی، گفت: افتخار ما خدمت به مردم از طریق دستگاه قضایی است و معتقدیم چنانچه کار‌ها با روحیه بسیجی و بصورت جهادی انجام شود نتیجه بخش خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری هم افزایی نیرو‌های انقلابی را بویژه در مقطع کنونی یک ضرورت انکار ناپذیر دانست و افزود: دشمن آرزو داشت که ما چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را درک نکنیم، اما این آرزو را به گور خواهد برد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به شعار‌های مبنایی انقلاب افزود: از جمله شعار‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و دشمن از همان ابتدا قصد داشت ما را از رسیدن به آن بازدارد، اما در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» و بصیرت مردم شریف و تلاش مسئولان نقشه هایش با شکست مواجه شد.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به محور‌های توطئه‌های دشمن در مقطع کنونی خاطرنشان کرد: این توطئه‌ها در بخش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید واکاوی و تبیین شود و برای مواجهه متناسب با آن برنامه ریزی صورت گیرد و با توجه به اینکه دشمن به دنبال از بین بردن استقلال ما در همه ابعاد است، باید کاملاً هوشیار باشیم.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی هدف از تحریم‌های ظالمانه استکبار را فشار آوردن بر مردم و نظام دانست و افزود: متأسفانه به دلیل سهل انگاری برخی از مسئولان شاهد بروز بعضی مشکلات کنونی هستیم و عده‌ای نیز که در داخل فریب حیله‌های دشمن را خورده اند با دشمن هم صدایی می‌کنند که جای تأمل و تدبیر دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *