۹۰۵ دستگاه خودرو عملیاتی جدید به ناوگان هلال احمر امروز پنجشنبه اضافه می‌شود

10:31 - 21 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۷۸۹
دسته بندی: جامعه ، عمومی
۹۰۵ دستگاه خودرو عملیاتی جدید به ناوگان هلال احمر امروز پنجشنبه اضافه می‌شود
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از الحاق ۹۰۵ دستگاه خودرو عملیاتی جدید که به ناوگان جمعیت هلال احمر اضافه شده است، خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات؛ بابک محمودی گفت: تجهیزات امداد و نجات جمعیت هلال احمر که عمدا‌ترین آن خودرو‌ها هستند، ۹۰۵ دستگاه خودروی عملیاتی شامل ۳۰۰ دستگاه آمبولانس ۶۰۵ دستگاه خورود امدادی ۳ فروند بالگرد باز آماد شده و اورال شده است که چندین سال زمین گیر بودند پ به لطف خداوند طی سال گذشته و امسال مجددا به چرخه عملیاتی برگشتند.

وی افزود: همچنین الحاق سیستم‌های مخابراتی را داریم که حدود ۹۰۰ دستگاه انواع بیسیم و تجهیزات ارتباطی پوشش نسبتاً خوبی را در سراسر کشور دارند که پوشش دیجیتال و قابل اعتمادی را برای عملیات‌های امدادی ارائه خواهد داد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اظهار کرد: تعداد ۲۰ فروند پهباد جستجو و نجات که این پهباد توسط شرکت دانش‌بنیان درحال انجام شدن هست وبه زودی عملیاتی خواهد شد و مراسم الحاق این پهباد‌ها را امروز داریم.

محمودی ادامه داد: دوربین‌های دید در شب و روز که برای عملیات‌های جستجو و نجات لازم و موثر هستند با همراهی شرکت‌های دانش بنیان و داخلی باهمت خوبی که جمعیت هلال احمر برای پشتیبانی از این شرکت‌ها و برای ساخت تجهیزات بروز امداد و نجات صورت گرفت ۵ فروند رباط دریایی تحت عنوان ناجی یار برای سیلاب و عملیات‌های ساحلی در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: این ۵ فروند عملاً برای شروع کار تست‌های عملیاتی به مناطق ساحلی اعزام می‌شوند و بعد از بازخورد‌های عملیاتی برای خط تولید گسترده‌تر برنامه ریزی خواهد شد، همچنین تعداد ۵۴ دستگاه خودرو‌های سبک و سنگینی که نیاز به تعمیرات اساسی داشتند که بعضاً سال‌ها زمین گیر بودند امروز مجدداً با باز آمادی که صورت گرفته است به ناوگان جمعیت هلال احمر ملحق می‌شوند.

انتهای پیام/


برچسب ها: خدمات هلال احمر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *