آمادگی کامل صنعت برق برای تامین برق مراکز برگزاری آزمون سراسری

9:32 - 21 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۷۸۱
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
آمادگی کامل صنعت برق برای تامین برق مراکز برگزاری آزمون سراسری
مدیرعامل شرکت توانیر از آمادگی صنعت برق برای تامین برق پایدار مراکز برگزاری آزمون سراسری طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری توانیر، مصطفی رجبی مشهدی، گفت: به رغم افزایش شدید دما و به تبع آن رشد شدت مصرف برق در کشور، صنعت برق تمام توان خود را برای تامین برق پایدار کشور به ویژه طی امروز و فردا که مرحله دوم کنکور سراسری در کشور برگزار می‌شود به کار بسته و علاوه بر اتخاذ تمهیدات لازم در این خصوص، نیرو‌های عملیاتی خود را به منظور نظارت و آماده باش کامل در مراکز برگزاری آزمون مستقر کرده است.

وی همچنین از استقرار و ورود دیزل ژنراتور‌های سیار به مدار برای اطمینان از پایداری شبکه برق مراکز برگزاری کنکور خبر داد و تصریح کرد: سامانه ١٢١ مرکز اتفاقات برق همچون همیشه به صورت شبانه روزی در صورت بروز هرگونه خاموشی و خسارت ناشی از حوادث شبکه برق آماده‌اند تا در صورت دریافت گزارش‌های احتمالی، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق شهروندان و به ویژه مراکز برگزاری آزمون اقدام کنند.

مدیرعامل توانیر در عین حال خاطرنشان ساخت: برنامه ریزی لازم در خصوص اطمینان از پایداری برق حوزه‌ها صورت گرفته و آموزش‌های لازم نیز به مسوولان این حوزه‌ها به منظور تسهیل ارتباط با نیرو‌های عملیاتی و حوادث این شرکت برای رفع مشکلات احتمالی پیش آمده در حوزه برق ارائه شده است.

سخنگوی صنعت برق ضمن آرزوی موفقیت در آزمون سراسری برای آینده سازان کشور گفت: نیرو‌های عملیاتی صنعت برق تمامی تلاش خود را به کار خواهند بست تا کوچکترین اختلالی در تامین برق حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری ایجاد نشود.

انتهای پیام/


برچسب ها: آزمون سراسری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *