آموزش ۳۸ هزار نوجوان دهه هشتادی در هفتمین دوره از طرح «بی‌نهایت»

13:59 - 20 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۶۸۷
آموزش ۳۸ هزار نوجوان دهه هشتادی در هفتمین دوره از طرح «بی‌نهایت»
۳۸ هزار نوجوان دهه هشتادی، به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی از آموزش‌های هفتمین دوره از طرح «بی‌نهایت»، بهره‌مند شدند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام آستان نیوز، بزرگ‌ترین طرح آموزش معارف اسلامی برای نوجوانان و جوانان با عنوان «دوره مجازی و معرفتی بی‌نهایت»، بر اساس کتب معرفتی برترین آرزو با مدل «تعامل مستمر با مخاطب» و «آموزش بازی‌گونه» برای هفتمین دوره برگزار شد.

در این طرح آموزشی - تعاملی با ثبت‌نام ده‌ها هزار نفر از نوجوانان دهه هشتادی از سراسر کشور در ۳ ماه ابتدایی سال جاری، حدود ۳۸ هزار نوجوان با گذراندن مراحل ابتدایی دوره در مرحله گروه‌بندی قرار گرفتند.

در این دوره در مجموع بیش از ۱۳۵ هزار ساعت آموزش معارف اسلامی به مخاطبان ارائه شده است و فراخــوان ثبت‌نــام ایــن دوره از شــبکه ســوم سیما پخــش شد که پراکندگی مخاطبــان از ۳۱ اسـتان کشــور بود و دختران ۶۵ درصـد و پسـران ۳۵ درصـد مخاطبـان را تشـکیل دادنـد.

در این مدت بـه ۵ هزار و ۲۰۰ نفر از منتخبان دوره جوایـز نفیسی اهـدا شـد که پشـتیبانی فنـی و آموزشـی از ده‌هـا هـزار دانش‌پـژوه دوره، توسـط شـبکه ۶۰۰ نفری از مربیـان و پشـتیبانان توانمند (شـامل طلـاب، دانشـجویان و فارغ‌التحصیلان بینهایتـی) از سراســر کشــور، انجــام می‌شود.

انتهای پیام/


برچسب ها: معارف اسلامی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *