اعلام برنامه بازگشت حجاج به کشور در ۱۸ تیرماه

10:46 - 18 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۲۲۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
اعلام برنامه بازگشت حجاج به کشور در ۱۸ تیرماه
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" برنامه بازگشت حجاج به کشور در روز یکشنبه ۱۸ تیرماه را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" برنامه بازگشت حجاج به کشور در روز یکشنبه ۱۷ تیرماه را اعلام کرد که بر این اساس؛ تا پایان روز ۱۷ تیرماه سال جاری ۶ پرواز برای انتقال حجاج این استان از فرودگاه مدینه به مقصد فرودگاه گرگان انجام شده است. با این تعداد پرواز تا مدت زمان یاد شده یک هزار و ۴۳۷ نفر از حجاج به استان گلستان بازگشتند و در هجدهمین روز از عملیات بازگشت ۳ پرواز از فرودگاه مدینه به فرودگاه گرگان انجام می‌شود.

این پرواز‌ها به ترتیب پرواز شماره ۳۵۳۱ شامل کاروان‌های ۳۸۰۰۵-۳۸۰۵۸ در ساعت ۰۷:۵۰ و پرواز شماره ۳۵۳۵ شامل کاروان‌های ۳۸۰۵۰-۳۸۰۵۸ در ساعت ۱۴:۴۰ و پرواز شماره ۳۵۴۱ شامل کاروان‌های ۳۸۰۵۰-۳۸۰۸۱-۳۸۰۸۵ در ساعت ۰۰:۴۰ روز بعد به فرودگاه گرگان وارد می‌شوند.

یادآور می‌شود، در حج تمتع ۱۴۰۳ تعداد ۵ هزار و ۱۲۷ زائر از استان گلستان با پرواز‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عربستان مشرف شدند. همچنین خانواده‌های گرامی‌حجاج این استان برای دریافت اطلاعات پروازها، می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۱۲۱۴۰۲۲۶ تماس بگیرند.

مازندران

از شروع عملیات بازگشت حجاج استان مازندران به کشور تا پایان روز ۱۷ تیرماه سال جاری ۱۰ پرواز برای انتقال حجاج استان مازندران از فرودگاه جده به مقصد فرودگاه ساری انجام شده است. با این تعداد پرواز تا مدت زمان یاد شده ۲ هزار و ۶۰۴ نفر از حجاج به این استان بازگشتند. در هجدهمین روز از عملیات بازگشت، ۴ پرواز از فرودگاه مدینه به فرودگاه ساری انجام می‌شود.

پرواز شماره ۱۵۳۱ شامل کاروان‌های ۳۰۰۷۰-۳۰۱۰۰ در ساعت ۱۲:۰۰، پرواز شماره ۱۵۳۵ شامل کاروان‌های ۳۰۰۶۸-۳۰۰۹۶-۳۰۱۰۰ در ساعت ۱۳:۰۰، پرواز شماره ۱۵۴۵ شامل کاروان‌های ۳۰۰۹۶-۳۰۰۹۹ در ۱۶:۰۰، پرواز شماره ۱۵۴۷ شامل کاروان‌های ۳۰۰۲۱-۳۰۰۴۵-۳۰۰۸۷ در ۲۱:۴۵ وارد فرودگاه ساری می‌شوند.
 
در حج تمتع ۱۴۰۳ تعداد ۴هزار و ۳۶۰ نفر از استان ساری با پرواز‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عربستان مشرف شدند. خانواده‌های گرامی حجاج این استان برای دریافت اطلاعات پروازها، می‌توانند با شماره تلفن ۰۱۱۳۳۷۲۲۵۱۱-۰۱۱۳۳۷۲۲۷۹۱تماس حاصل نمایند.
 
تهران (فرودگاه امام خمینی (ره))

از شروع عملیات بازگشت حجاج استان تهران به کشور تا پایان روز ۱۷ تیرماه سال جاری ۷۸ پرواز برای انتقال حجاج این استان از فرودگاه مدینه و جده به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شده است. با این تعداد پرواز تا مدت زمان یاد شده ۱۷هزار و ۷۲۹ نفر از حجاج به این استان بازگشتند. در هجدهمین روز از عملیات بازگشت ۶ پرواز از فرودگاه مدینه و جده به فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می‌شود.

این پرواز‌ها به ترتیب پرواز شماره ۳۶۰۷ (مدینه) شامل کاروان‌های ۱۷۳۵۶-۳۱۰۲۵ در ۰۵:۳۵، پرواز شماره ۳۵۴۳ (مدینه) شامل کاروان‌های ۱۷۰۰۱-۳۱۰۲۵ در ساعت ۰۸:۰۵، پرواز شماره ۱۵۳۹ (جده) شامل کاروان‌های ۱۷۲۳۹-۴۹۰۱۷ در ساعت ۱۴:۰۵، پرواز شماره ۱۵۳۳ (جده) شامل کاروان‌های ۱۷۳۶۰-۲۸۰۱۳ در ساعت ۰۰:۰۵، پرواز شماره ۳۵۳۷ (مدینه) شامل کاروان ۱۷۱۸۹ در ساعت ۰۱:۲۵ بامداد روز بعد، پرواز شماره ۳۵۲۹ (مدینه) شامل کاروان‌های ۱۷۱۸۹-۱۷۱۸۳، ۰۱:۵۵ بامداد روز بعد وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شوند.

در حج تمتع ۱۴۰۳ تعداد ۲۸هزار و ۲۲۵ زائر از استان تهران با پرواز‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عربستان مشرف شدند. خانواده‌های گرامی‌حجاج این استان برای دریافت اطلاعات پروازها، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۶۶۲۵۱۵۱ تماس حاصل بگیرند.


آذربایجان غربی

بازگشت حجاج استان آذربایجان غربی به کشور از روز ۱۸ تیرماه سال جاری از فرودگاه مدینه به مقصد فرودگاه ارومیه آغاز می‌شود. در هجدهمین روز از عملیات بازگشت، دو پرواز از فرودگاه مدینه به فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.

این پرواز‌ها به ترتیب پرواز شماره ۳۵۳۹ شامل کاروان‌های ۱۲۰۳۷-۱۲۱۶۴ در ساعت ۱۶:۴۵، پرواز شماره ۳۵۳۳ شامل کاروان‌های ۱۲۰۶۴-۱۲۱۵۳-۱۲۱۶۴ ساعت ۰۰:۴۰ روز بعد وارد فرودگاه ارومیه می‌شوند.
 
گفتنی است در حج تمتع ۱۴۰۳ تعداد یک هزار و ۹۱۶ نفر از استان آذربایجان غربی با پرواز‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عربستان مشرف شدند. خانواده‌های گرامی حجاج این استان برای دریافت اطلاعات پروازها، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۱۰۱۸۰۲۸۲۰-۰۴۴۳۳۴۶۸۴۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *