هشدار سطح نارنجی مدیریت بحران نسبت به وقوع گرد و غبار شدید برای برخی استان‌های کشور

10:50 - 18 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۲۲۲۷
هشدار سطح نارنجی مدیریت بحران نسبت به وقوع گرد و غبار شدید برای برخی استان‌های کشور
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به صدور هشدار در نوار غربی کشور استان‌های کرمانشاه، همدان، ایلام و خوزستان، گفت: هشدار سطح نارنجی گرد و غبار در جنوب استان تهران، قم، مرکزی و اصفهان شدت بیشتری دارد.

خبرگزاری میزان - حسن ظفری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه در نوار غربی کشور استان‌های کرمانشاه، همدان، ایلام، خوزستان هشدار صادر شده است، گفت: هشدار سطح نارنجی گرد و غبار در جنوب استان تهران، قم، مرکزی و اصفهان شدت بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی آماده‌باش هستند، گفت: همچنین در شرق کشور استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، بخش‌های شرقی کرمان گرد و غبار را داریم.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه تیم‌های اورژانس در محل‌های پرتردد مستقر هستند و ملزم شدن مردم را توجیه کنند و هم نسبت به توزیع ماسک اقدامات لازم را داشته باشند، به دستگاه‌ها و استان‌ها آماده‌باش را اعلام کردیم.

ظفری ادامه داد: به استاندار برخی از استان‌ها اختیار داده شده است که نسبت به تعطیلی ادارات، مدارس، ورزشگاه‌ها اقدام کنند.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در پایان گفت: توصیه‌مان به مردم این است که از تردد غیرضروری در فضای باز یا فعالیت‌های ورزشی اجتناب کنند.

انتهای پیام/


برچسب ها: مدیریت بحران

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *