فرمانده کل ارتش: نگاه ارتش به انتخابات ولایت‌مدارانه و مشارکت‌محور است

18:14 - 15 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۸۱۶
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده کل ارتش: نگاه ارتش به انتخابات ولایت‌مدارانه و مشارکت‌محور است
فرمانده کل ارتش گفت: ارتش به عنوان سازمانی انقلابی، فراحزبی و ولایی، از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، همواره به رأی ملت ولایتمدار ایران اسلامی احترام گذاشته و موفقیت دولت‌ها را به منزله موفقیت کشور و نظام اسلامی در نظر آورده است.

خبرگزاری میزان - امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، صبح امروز (جمعه) با حضور در پای صندوق‌های دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به تأثیرات مثبت رأی دادن در آینده ایران اسلامی گفت: شرکت در انتخابات علاوه بر آن که وظیفه‌ای اجتماعی، ملی و دینی است، حقی قانونی است که برای تعیین سرنوشت آتی فرد فرد ایرانیان به آن‌ها اعطا شده است تا بتوان از طریق این فرایند مهم و تأثیرگذار، به انتخاب فرد مورد نظر خود و ریل‌گذاری مسیر آتی کشور اقدام کنند. به همین سبب حضور در انتخابات، تعیین‌کننده سرنوشت آینده تمام آحاد و اقشار جامعه و نیز عاملی مهم در ایجاد اقتدار و عزتمندی برای ایران اسلامی است.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به حضور تمامی کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌های ارتشیان در انتخابات، اظهار کرد: ارتش به عنوان سازمانی انقلابی، فراحزبی و ولایی، از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، علاوه بر مشارکت حداکثری در تمامی انتخابات، همواره به رأی ملت ولایتمدار ایران اسلامی احترام گذاشته و موفقیت دولت‌ها را به منزله موفقیت کشور و نظام اسلامی در نظر آورده است.

وی در ادامه با بیان لزوم مشارکت حداکثری و در عین حال انتخاب فرد اصلح، تأکید کرد: شرکت در انتخابات نه امری فردی و با آثار کوتاه‌مدت، بلکه وظیفه‌ای با تبعات منطقی، آینده‌نگرانه و مدیریتی است که در اداره آتی کشور و ارتقای روزافزون اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مؤثر است.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطر نشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران، فارغ از هرگونه نگاه حزبی و جناحی، حاضر است در راه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دولت آتی کشور همکاری و تعامل کند؛ چرا که موفقیت دولت چهاردهم را در خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران، به عنوان موفقیت خود در نظر می‌گیرد

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *