شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف اطراف شعب خودداری کنند

12:29 - 15 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۷۵۹
شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف اطراف شعب خودداری کنند
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از شهروندان خواست به نزدیک‌ترین مرکز اخذ رای در محل زندگی و محل کار خود مراجعه کنند و توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع خودداری کنند.

خبرگزاری میزان - به گزارش شهر، سرهنگ فیروز کشیر روز جمعه درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ جهت برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهر تهران گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تامین نظم عبور و مرور و روانسازی ترافیک در اطراف مراکز اخذ رای در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تمهیدات ویژه اتخاذ کرده است که همراهی شهروندان را با پلیس می‌طلبد.

به گفته وی، تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تسهیل تردد در معابر اطراف شعب در رفت و آمد اخذ رای در دور دوم پایتخت ریاست جمهوری حضوری پررنگ دارند.

سرهنگ کشیر تاکبد کرد: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ امروز نیز همچون دفعات قبل از ساعاتی قبل از شروع دور دوم رای گیری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در اطراف این شعب و مراکز پر تردد اخذ رای مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری در این دوره نیز ادامه خواهد داشت، افزود: حتما شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و محل کار خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از همراهی و همکاری شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ در ایجاد معابری منظم به خصوص در اطراف شعب اخذ رای در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/


برچسب ها: انتخابات 1403

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *