برگزاری نمایشگاه گروهی هنر‌های تجسمی آموزشگاه «آشیان»

11:18 - 13 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۴۴۹
برگزاری نمایشگاه گروهی هنر‌های تجسمی آموزشگاه «آشیان»
نمایشگاه آثار گل و مرغ هنرجویان آموزشگاه هنر‌های تجسمی «آشیان» از ۱۵ تا ۲۸ تیرماه در خانه فرهنگ و هنر گویا برگزار می‌شود.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی خانه فرهنگ و هنر گویا، آئین افتتاح این رویداد فرهنگی و هنری جمعه ۱۵ تیر ساعت ۱۶ تا ۲۱ با حضور هنرمندان انجام خواهد شد.

مریم گودرزی مدیر آموزشگاه «آشیان» در بیانیه‌ای در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: حرکت کردن و آغازِ مسیر، راهی به بلندای زندگی، راهی برای ورود به باغِ خیالِ گل‌و‌مرغ. در این راه، پرندگانِ جستجوگر آشیان؛ از گوشه و کنار به یکدیگر پیوسته و پس از تلاش و استمرار، تجارب آموزشی خویشتن را به مدد دانش کسب شده، در قالبی خواستنی به نمایش گذاشته‌اند. ما همه سرگشتگان درگهیم بی‌دلان و بی‌قراران رهیم مدتی شد تا درین راه آمدیم از هزاران، سی به درگاه آمدیم مجموعه حاضر، تلاشِ هنرآموزان آموزشگاه هنر‌های تجسمی آشیان است که؛ بصورتِ گروهی به نمایش درآمده و تقدیم نگاهتان می‌شود.

نمایشگاه گروهی هنر‌های تجسمی تا پنجشنبه ۲۸ تیرماه در محل خانه فرهنگ و هنر «گویا» به آدرس تهران، خیابان کریمخان، روبروی خیابان ایرانشهر برقرار خواهد بود.

بر اساس این گزارش؛ مریم آبیار، سمانه آراسته، مریم آرین‌فر، هانیه استواری، فاطمه افنانی، زهره امیراولاد، رودابه باقرزاده چهره، فاطمه بُستانی، نفیسه بیگدلی افشار، تارا تاج‌بخش، رویا جعفری گرگانی، زیبا حسین‌زاده، آویژه زرگریان، زهرا عابدینی، فاطمه غلامی، فاطمه کیارستمی، زینب کریمی بابااحمدی، نگین گودرزی، لیلا لک، ملیحه معینی‌پناه هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستن که آثار خود را به نمایش می‌گذارند.

 انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *