بازدید جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه

11:13 - 13 تير 1403
کد خبر: ۴۷۸۱۴۴۵
بازدید جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه
قائم مقام دبیر شورا و رئیس مرکز رصد شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با همراهی جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دکتر مسعود فیاضی قائم مقام دبیر شورا و رئیس مرکز رصد شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با همراهی جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

فیاضی در پایان این بازدید گفت:آشنایی با سابقه و تاریخ کشور برای نسل‌های جدید ضرورتی جدی است چرا که این‌ها جزو هویت ملی ما محسوب می‌شوند و اگر ما از این سابقه و تاریخ ملی خودمان غافل شویم نسلی ابتر و بی عقبه خواهیم داشت.

قائم مقام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با اشاره به جوهره دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تمایز آن با سایر انقلاب‌ها و جنگ‌های دنیا گفت: این مجموعه ملی با بهره گیری از ابزار هنر و رسانه و فناوری‌های روز دنیا به هر دو جنبه تاریخی و جوهره دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به زیبایی پرداخته و این را در منظر و دید نسل جوان جامعه قرار داده است.

وی در پایان با تاکید بر لزوم شناخت مخاطب و بروزرسانی پیاپی مفاهیم اراءه شده در موزه گفت: امیدواریم با تلاش مستمر و مجاهدانه مدیران و مسئولان این مجموعه شاهد موفقیت‌های بیشتر در جهت جذب حداکثری نسل جوان به مفاهیم و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشیم.

 انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *