استفاده از ظرفیت بالای سربازان وظیفه با آموزش و برنامه ریزی

۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷:۵۶
کد خبر: ۴۷۷۴۹۶
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر استفاده از ظرفیت بالای سربازان وظیفه با آموزش و برنامه ریزی دقیق، گفت: تخصص گرایی در جهت استفاده از سربازان باید صورت پذیرد.

استفاده از ظرفیت بالای سربازان وظیفه با آموزش و برنامه ریزی

به گزارش گروه جامعه سردار موسی کمالی بیان داشت: خدمت سربازی زمینه و بستری است تا مردم در دفاع از کشور خود مشارکت داشته باشند و نقش آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی ما این است که سربازی مزیتی برای جوانان و جامعه باشد، افزود: ما به دنبال این هستیم جوانی که به خدمت سربازی می‌آید به دو دلیل افتخار کند، نخست اینکه در تامین امنیت کشور نقش آفرینی و از عزت و استقلال کشور دفاع کرده و دوم به این دلیل که مهارت‌هایی کسب می‌کند و می‌تواند به آن افتخار کند.

سردار کمالی با تاکید بر اینکه مهارت آموزی سربازان در دستور کار نیرو‌های مسلح قرار دارد، اظهار داشت:حفظ کرامت و احترام سرباز بر همه ما واجب است و در این زمینه صرفا نباید به شعار خالی توجه کرد بلکه زمینه‌های عملی حفظ حرمت و کرامت سرباز باید فراهم شود.

این مقام عالی نظامی، تقویت روحیه معنوی و ایثارگری را از مهمترین راهبرد‌ها برای افزایش کارایی در بین نیرو‌های مسلح برشمرد و یادآور شد:خانواده‌های سربازان، فرزندانشان را به عنوان امانت و برای حفظ امنیت میهن شان به ما سپرده اند و باید مایه عزت خانواده خود و کشور باشند.

وی با تاکید بر حفظ روحیه نشاط در بین سربازان، افزود: این نشاط باید مدیریت و تقویت شود چرا که حفظ آن به نفع نیرو‌های مسلح و تامین امنیت کشور است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه تا حد امکان سربازان باید در محدوده استان محل سکونت خود به کارگیری شوند، تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌ها در خصوص سربازان توسط مسئولان مربوطه الزامی و لازم الاجرا است.

سردار کمالی  خاطرنشان کرد: تخصص گرایی در جهت استفاده از سربازان باید صورت پذیرد و از ظرفیت علمی و توانایی آنان به بهترین نحو استفاده شود.

 انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *