قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس/ حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای: در دوره یازدهم تعامل بی‌سابقه‌ای میان نمایندگان مردم با مسئولان دستگاه قضایی به وجود آمد

16:51 - 01 خرداد 1403
کد خبر: ۴۷۷۴۵۵۹
قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس/ حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای: در دوره یازدهم تعامل بی‌سابقه‌ای میان نمایندگان مردم با مسئولان دستگاه قضایی به وجود آمد
رئیس قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای از نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و نوشت: در این دوره تعامل بی‌سابقه‌ای میان نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی با مسئولان دستگاه قضایی به وجود آمد.

خبرگزاری میزان- حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای در آیین اختتامیه دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از اقدامات و فعالیت‌های نمایندگان مجلس، قدردانی کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس نامه رئیس قوه قضاییه به مناسبت اختتامیه مجلس یازدهم شورای اسلامی را قرائت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس، هیئت رئیسه و نمایندگان محترم شریف ایران در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیت

دیده بیدار و امیدوار مردم اسلامی به شما نمایندگان متعهدی دوخته شده که با وضع قوانین جدید و اصلاح قوانین موجود در ریل‌گذاری و پیشرفت و ارتقاء اهداف والای نظام اسلامی مجدانه تلاش و کوشش می‌ورزید.

اینجانب از خدمات ارزشمند و مجاهدات خالصانه و خستگی‌ناپذیر شما نمایندگان محترم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و توفیقات روزافزون شما و نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد تعامل سازنده میان قوا در جهت رفع مشکلات مردم، بحمدالله در این دوره تعامل بی‌سابقه‌ای میان نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی با مسئولان دستگاه قضایی به وجود آمد که به توفیقات مهم و اثربخشی در خدمت به مردم عزیزمان و ادراک مشترک در برخی از امور کشور نائل آمدیم.

امید است در دوره جدید مجلس شورای اسلامی نیز این همکاری و همدلی تداوم یافته و بیش از پیش شاهد گره‌گشایی از مشکلات کشور عزیزمان باشیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *