نیکوکاران خیریه حضرت زهرا (س) ۲۳ زندانی جرایم غیر عمد را آزاد کردند

16:00 - 26 ارديبهشت 1403
کد خبر: ۴۷۷۳۵۱۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
نیکوکاران خیریه حضرت زهرا (س) ۲۳ زندانی جرایم غیر عمد را آزاد کردند
نیکوکاران مرکز خیریه حضرت زهرا (س)، با پرداخت قریب به یک میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان زمینه آزادی ۲۳ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

خبرگزاری میزان - نیکوکاران مجیدیه با نام حضرت زهرا (س) در اقدامی خیرخواهانه بدهی ۲۳ نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت کردند تا به کانون خانواده بازگردند.

عباس کشانی، مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون، نیکوکاران مرکز خیریه حضرت زهرا (س) با نام آن حضرت و به تأسی از سیره فاطمی قریب به یک میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان جهت آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهدا کرده‌اند.

کشانی تصریح کرد: کمک به رفع گرفتاری بدهکاران و آزادی زندانیان نیازمند در مکتب ائمه اطهار (س) تأکید شده و لبخند شادی فرزندان از بازگشت پدر یا مادر به خانه صدقه محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: نیکوکاران در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی بیش از ایام دیگر به یاری زندانیان نیازمند می‌شتابند که در دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه تا امام رضا (ع) این کمک‌ها بیشتر می‌شود. 

کشانی با تقدیر از اعضای این مرکز گفت: زمینه آزادی این افراد که ۳ نفر زن و ۲۰ نفر مرد بودند، با واریز طلب به حساب شکات و مساعدت مراجع قضایی فراهم گردیده که گزارش آن به مرکز یاد شده ارسال خواهد شد. 

شایان ذکر است خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ در این امر خیر سهیم باشند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی ۵، پلاک ۱۹، طبقه اول، شماره تلفن ۸۸۸۶۱۹۹۲ با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *