کارنامه پتروشیمی غدیر/ ۱۲۰ درصد ظرفیت اسمی

14:42 - 29 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۸۶۴۹
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
کارنامه پتروشیمی غدیر/ ۱۲۰ درصد ظرفیت اسمی
تولید در پتروشیمی غدیر به ۱۲۰ درصد ظرفیت اسمی رسید.

خبرگزاری میزان - به گزارش پتروشیمی غدیر، پس از ثبت رکورد بی‌سابقه تولید به میزان ۱۱۰ درصد ظرفیت اسمی در سال ۱۴۰۱، امسال شرکت پتروشیمی غدیر موفق به ثبت رکورد تولید با بیش از ۱۲۰ درصد ظرفیت اسمی گردیده است.

این شرکت با درآمد زایی ۴٬۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ و افزایش ۳۲ درصدی نسبت به سال گذشته توانسته میزان سود خالص و همچنین فروشاین شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

حل و فصل دعاوی حقوقی به میزان ۸۵۰ میلیارد و حذف بند حسابرسی مطالبات پیشین یکی از موفقیت‌های این شرکت بوده است و مهم‌تر از این مسئله می‌توان به جلوگیری از ارزبری به میزان ۱۰۰ میلیون دلار با اتکا به توان داخل اشاره نمود که بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند در آینده کمک شایانی به شرکت پتروشیمی غدیر در افزایش درآمد و سود آوری داشته باشد.

کاهش مصرف انرژی، ثبت بالاترین رکورد تولید محل VCM و PVC، فروش با نرخی بیش از نرخ جهانی، ایجاد تنوع در سبد محصولات و افزایش آن‌ها از ۲ به ۶ محصول، افزایش ظرفیت ذخیره سازی خوراک از ۱۰ به ۲۷ هزار تن، تولید تجاری گرید S ۷۰ و S ۷۰ medical، ثبت شاخص بهره وری تولید به میزان ۲۰۳ تن به ازای هرنفر، افزایش میانگین ظرفیت دریافتی کلر و اهتمام ویژه به راه اندازی طرح‌های VCM۲، کلرآلکالی و غدیر ۲ از دیگر دستاورد‌های شرکت پتروشیمی غدیر در سال ۱۴۰۲ بوده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *