۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل شد

15:53 - 27 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۸۲۴۶
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل شد
در شانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست رئیس جمهوری و با حضور وزیر راه و شهرسازی، ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، امروز ۲۷ فروردین در شانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن، ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته‌امداد امام‌خمینی (ره) تحویل متقاضیان شد. در اسفندماه سال ۱۴۰۱ به تعداد ۲۳ هزار واحد مسکونی در این بخش تکمیل و تحویل متقاضیان شده بود که با مجموع این واحد‌ها تعداد واحد‌هایی که به مددجویان کمیته‌امداد در دولت سیزدهم تحویل شده است به عدد ۵۶ هزار و ۸۶۳ واحد می‌رسد.

در این جلسه که به ریاست رئیس‌جمهوری و دبیری وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، گزارشی از عملکرد اجرای طرح نهضت ملی مسکن، تکمیل واحد‌های باقیمانده مسکن مهر، گزارشی از همکاری‌بانک‌ها و همچنین نوسازی بافت‌های فرسوده و دیگر اقدامات این وزارتخانه در بخش مسکن ارائه شد.

توزیع استانی ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکن محرومان ویژه کمیته‌امداد امام‌خمینی (ره) شامل ۴۶۲۰ واحد در سیستان و بلوچستان، ۳۳۵۵ واحد در کرمان، ۲۲۱۰ واحد در خراسان‌شمالی، ۲۱۰۶ واحد در گلستان، ۲۱۰۵ واحد در خراسان‌رضوی، ۲۰۸۷ واحد در فارس، ۱۷۴۱ واحد در لرستان، ۱۶۰۲ واحد در خوزستان، ۱۴۲۷ واحد در خراسان‌جنوبی، ۱۲۵۷ واحد در آذربایجان شرقی، ۱۰۳۹ واحد در هرمزگان، ۹۴۰ واحد در کهگیلویه و بویراحمد، ۸۷۵ واحد در همدان، ۸۳۹ واحد در اصفهان، ۸۰۹ واحد در آذربایجان غربی، ۸۰۹ واحد در اردبیل، ۷۹۳ واحد در گیلان، ۷۳۸ واحد در کردستان، ۷۰۰ واحد در مازندران، ۶۷۰ واحد در چهار محال و بختیاری، ۶۰۶ واحد در بوشهر، ۵۱۵ واحد در قزوین، ۴۴۹ واحد در زنجان، ۳۳۰ واحد در کرمانشاه، ۲۷۸ واحد در مرکزی، ۲۷۶ واحد در ایلام، ۲۵۷ واحد در سمنان، ۱۷۴ واحد در یزد، ۱۰۸ واحد در تهران، ۸۰ واحد در قم و ۶۸ واحد در البرز است. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *