سید حسن نصرالله: امروز در فلسطین و منطقه «طوفان آزادگان» جریان دارد

18:13 - 15 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۶۵۳۳
سید حسن نصرالله: امروز در فلسطین و منطقه «طوفان آزادگان» جریان دارد
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی گفت: آنچه در فلسطین و منطقه و جهان رخ می‌دهد طوفان آزادگان است و امیدواریم که بزرگ و بیشتر شود.

خبرگزاری میزان - سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی که در مراسم منبر القدس داشت، با اشاره به این که آنچه در فلسطین و منطقه و جهان رخ می‌دهد طوفان آزادگان است ، تاکید کرد: امیدواریم این طوفان بزرگ و بیشتر و به مرور زمان قوی شود.

وی افزود: دستاورد‌های مقاومت در غزه را ارج می‌نهیم. پایداری مقاومت در کرانه باختری و تداوم نبرد ضد اشغالگران را ارج می‌نهیم.

دبیر کل حزب الله لبنان ادامه داد: روز قدس امسال به برکت طوفان الاقصی بسیار متفاوت از سال‌های گذشته است. ما پایداری مقاومت در غزه و ملت فلسطین و در برابر ارتش اشغالگر را می‌ستاییم و حماسه‌ای بزرگ رقم زدند.

وی همچنین پس از تشکر از ایران و ثبات موضع در یاری ملت فلسطین و مقاومت افزود: از سوریه به عنوان حامی جنبش‌های مقاومت در منطقه ما که در معرض تهدیدات قرار دارد نیز تشکر می‌کنیم.

نصرالله تاکید کرد: دشمن صهیونیست به قطعنامه‌های آتش بس وقعی نمی‌نهد و افکار عمومی جهانی را نادیده می‌گیرد و به وحشی گری و تجاوز‌های خود ادامه می‌دهد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت ایستادگی و پایداری گفت: به ثبات و پایداری نیاز داریم و به طور حتم پیروزی از جانب خداوند است. باید برای تحقق اهداف طوفان الاقصی اهتمام ورزیم و این وظیفه همه ما است.

نصرالله بیان کرد: وظیفه ما در روز قدس تبین نتایج راهبردی است که طوفان الاقصی محقق کرده است به ویژه خسارات راهبردی پروژه آمریکایی و اسرائیلی در منطقه.

وی افزود: همه منبر‌ها و رسانه‌ها حامی روند مقاومت باید روشنگری کنند، زیرا در این صورت دشمن دستاورد‌های تاریخی مقاومت را وارونه جلوه می‌دهد. برخی از منافقان روی آمار جانباختگان تمرکز کرده و دستاورد‌ها را نادیده گرفته اند.

نصرالله بیان کرد: اگر آزادی سازی جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰. پس از آن آزادسازی غزه پروژه اسرائیل بزرگ را از بین برد و جنگ ۳۳ روزه پروژه اسرائیل را از نابود کرد؛ طوفان الاقصی و آنچه در جبهه‌های حامی آن رخ می‌دهد، رژیم صهیونیستی را بر لبه پرتگاه قرار دارد و نشانه‌های این موضوع به مرور زمان آشکار خواهد شد.

دبیر کل حزب الله لبنان افزود: باید از این نبرد پیروز و سربلند وثابت قدم خارج شویم و دشمن و حامیان آن شکست بخورند تا به هدف نهایی انشاءالله برسیم.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *