رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

النخاله: نقش ایران در پشتیبانی از مقاومت را ارج می‌نهیم

17:57 - 15 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۶۵۲۸
النخاله: نقش ایران در پشتیبانی از مقاومت را ارج می‌نهیم
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: نقش ایران در پشتیبانی از گروه‌های مقاومت را ارج می‌نهیم.

خبرگزاری میزان - زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس با حضور رهبران و شخصیت‌های محور مقاومت به صورت ویدئو کنفرانس درحال برگزاری است، ضمن اشاره به این که ایران یک حماسه تاریخی در حمایت و پشتیبانی از مقاومت فلسطین رقم زد، گفت: نقش ایران و ملت آن را در پشتیبانی از مقاومت و تلاش برای تقویت گروه‌های مقاومت ارج می‌نهیم.

وی افزود: ساکنان غزه با پایداری افسانه‌ای خود در برابر محور شرارت صهیونیستی، آمریکایی و غربی ایستاده است. پس از محاصره و گرسنگی دانستیم که برادران مسلمان و عرب ما نمی‌توانند حتی جرعه‌ای آب به تشنگان برسانند.

النخاله تصریح کرد: از برادران عربمان خواهان آن هستیم که با ما نیز مانند صهیونیست‌ها رفتار کنند، زیرا آن‌ها هرچیزی که برای ما ممنوع کرده اند را به آسانی دراختیار اسرائیل قرار می‌دهند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین همچنین در ادامه خواستار وحدت مقاومت و میدان برای مقابله و مبارزه با طرح تجزیه منطقه شد و بیان کرد: عملیات «طوفان الاقصی» کشور‌ها را غربال کرد و ما هنوز در نیمه راه این نبرد هستیم و همه ما باید با تمام توان، فلسطین را یاری کنیم.

وی افزود: بیایید روز جهانی قدس را عامل افزایش وحدت ملت ها، مقاومت و اهداف قرار دهیم.

النخاله اضافه کرد: تاکید می‌کنیم که غزه با ساکنان و مقاومتش باقی می‌ماند و پیروز می‌شود.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *