دیدار و سرکشی عیدانه فرمانده نیروی زمینی سپاه از رزمندگان مستقر در مرز‌های کشور

11:39 - 11 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۶۱۳۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دیدار و سرکشی عیدانه فرمانده نیروی زمینی سپاه از رزمندگان مستقر در مرز‌های کشور
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام نوروز به صورت زمینی و هوایی از نقاط مرزی شمال غرب، جنوب غرب، غرب و جنوب شرق کشور بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، فرمانده این نیرو به همراه فرماندهان قرارگا‌های حمزه سیدالشهدا، نجف اشرف، عاشورا. کربلا و قدس با حضور در مناطق مأموریتی قرارگاه‌های نیروی زمینی سپاه در مرز‌ها، آخرین وضعیت مناطق و یگان‌های مختلف مستقر در مرز‌های کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران و مرزداران را از نزدیک ارزیابی و در گفت‌و‌گو چهره به چهره ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو به رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه و انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور گفت: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است و رزمندگان در اوج هوشیاری در حال مرزبانی از کیان اسلام و انقلاب هستند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون وجود شما عزیزان است.

وی افزود: در شرایطی که مردم شب، روز و سال و به ویژه روز‌های عید را در کنار خانواده و در نهایت آرامش و امنیت سپری می‌کنند، شما با از خودگذشتگی در برابر همه‌ی عوامل تهدید کننده امنیت مردم در نقاط مرزی حضوری دائمی دارید که ایفای این نقش و مسئولیت مهم و بزرگ بسیار ستودنی است.

دیدار و سرکشی عیدانه فرمانده نیروی زمینی سپاه از رزمندگان مستقر در مرز‌های کشور

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *