بارش باران در محور‌های استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی

12:16 - 07 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۸۱۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بارش باران در محور‌های استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور‌های هراز و چالوس و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش وزارت راه و شهرسازی، رضا یوسفی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌ها را اعلام کرد و گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس در مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا هریجان و حدفاصل مکارود تا میانک و مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های میانک، مجلار، هراز چم، ولی آباد و تونل کندوان گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا شهرستانک را دارای ترافیک سنگین اعلام کرد و افزود: ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده مشاء و حدفاصل لاسم تا آب اسک و مسیر (شمال به جنوب) محدوده کلرد، سنگین است.

وی از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) خبر داد و گفت: محور‌های شمالی مداخلات جوی ندارند.

یوسفی ادامه داد: برخی از محور‌های استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی دارای بارش باران است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محور‌های مسدود غیرشریانی را هشتگرد – طالقان، پل زنگوله - بلده و مینودشت - پل بایلر اعلام کرد و گفت: محور‌های دارای انسداد فصلی نیز سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و پونل – خلخال است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *