معاون هماهنگ‌کننده سپاه: حادثه‌ای مهیب‌تر از طوفان‌الاقصی در راه است

13:04 - 06 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۷۲۳
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
معاون هماهنگ‌کننده سپاه: حادثه‌ای مهیب‌تر از طوفان‌الاقصی در راه است
سردار نقدی در واکنش به جنایات جدید رژیم صهیونیستی گفت: اگر صهیونیست‌ها در واکنش به طوفان‌الاقصی راهبرد درستی اتخاذ می‌کردند، دوام حکومت‌شان برای یک دهه دیگر تضمین می‌شد؛ اما اکنون در آستانه زوال قطعی قرار دارند.

خبرگزاری میزان- به گزارش دفاع‌پرس، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که مجاهدان عالم در قبال جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بی‌کار ننشسته‌اند، اظهار داشت: این عالم صاحب دارد و براساس سنت‌های شناخته شده‌ای اداره می‌شود. رهبر انقلاب در اولین واکنش نسبت به عملیات طوفان الاقصی به یک سنت الهی اشاره کردند و فرمودند وقتی ظلم و جنایت از حد گذشت و درنده‌خویی به نهایت رسید، باید منتظر طوفان بود.

وی افزود: صهیونیست‌ها بعد از طوفان‌الاقصی باید به خودشان می‌آمدند و از شدت ظلم و جنایت می‌کاستند و راه حساب شده‌تری را در پیش می‌گرفتند. در این صورت دست‌کم برای یک دهه دیگر عمر حکومت‌شان تمدید می‌شد. اما آن‌ها با شدت بخشیدن به جنایت علیه بشریت، راه میان‌بری برای نابودی خودشان گشوده و زمینه را برای وقوع حادثه‌ای مهیب‌تر از طوفان الاقصی فراهم کردند.

معاون هماهنگ کننده‌ی سپاه با بیان این‌که عمق جنایت‌پیشگی صهیونیست­ها افکار عمومی منطقه و مردم جهان را به ستوه آورده، خاطرنشان کرد: اکنون چنان عزمی در مردم منطقه ایجاد شده که سابقه نداشته و وقتی حرکت بزرگ و عمومی مردم منطقه آغاز شود، هیچ نیرویی نمی‌تواند با آن به مقابله برخیزد. امروز با قاطعیت می‌توان گفت بین این زنجیره‌ی حوادث و زوال قطعی رژیم صهیونیستی هیچ فاصله‌ای نخواهد بود.

سردار نقدی با اشاره به پشتیبانی کامل آمریکا از جنایت‌های صهیونیست‌ها، اظهار کرد: پس از طوفان الاقصی آمریکا هم می‌توانست راهبرد حساب شده و پیچیده‌تری را در پیش بگیرد، اما انگار خواست پروردگار بود که سرنوشت رژیم جنایتکار آمریکا با فرزند نحس و شوم خودش در خاورمیانه گره بخورد.

وی تصریح کرد: خداوند متعال برای بیداری بیشتر جامعه‌ی بشری و آمادگی جدی‌تر مجاهدان، به آمریکا و رژیم صهیونیستی مهلت داده، اما آن‌ها از این حقیقت غافل هستند که عذابی خوارکننده برای‌شان تدارک دیده شده. اگر این جنایت‌ها نبود موج اعتراض به موجودیت رژیم صهیونیستی به داخل کاخ سفید نمی‌رسید و بیداری درونی در ارتش آمریکا آن نظامی آمریکایی را به مرحله خود سوزی نمی‌رساند. قابل پیش بینی است که با ادامه‌ی این روند باید منتظر اعتراض نظامیان بلند پایه‌ی آمریکایی باشیم.

سردار نقدی اظهار کرد: رژیم آمریکا هزینه زیادی برای کادرسازی و تربیت یک نسل امریکوفیل در عراق پرداخت و نتایج قابل توجهی هم بدست آورد، اما با خط مشی و راهبردی که در قبال فلسطین در پیش گرفت آن سرمایه‌گذاری دود شد. روزی که مردم منطقه نظامیان آمریکایی را از تیر‌های برق در خیابان‌های بغداد و منامه آویزان کنند چندان دیر نیست و آمریکایی‌ها باید خودشان را برای مواجهه با این وضعیت آماده کنند.

انتهای پیام/


محمد باغبادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶
0
0
انشالله نتان یابو محو خواهد شد و مقاومت پیروز فقط نباید از این یابو های وحشی ترسید
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *