مدیرعامل راه آهن: یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر نوروزی با قطار جابه‌جا می‌شوند

12:20 - 06 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۷۱۰
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مدیرعامل راه آهن: یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر نوروزی با قطار جابه‌جا می‌شوند
صالحی گفت: در ایام نوروز ۱۴۰۳ یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر با قطار جابه‌جا خواهند شد که برای جابه‌جایی این حجم مسافر تمهیدات ویژه‌ای از قبل فراهم شده است.

خبرگزاری میزان- به گزارش وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن اظهار کرد: پس از دو سال و نیم پیگیری مستمر در دولت سیزدهم به لطف خدا نخستین واریزی از محل استجازه رهبری برای تهاتر نفت به حساب شرکت راه آهن واریز شد که ان شاءالله این واریزی‌ها در سال جدید مستمر خواهد بود.

مدیرعامل راه آهن تأکید کرد: این موضوع باعث خواهد شد تا مردم عزیزمان نوسازی ناوگان را چه در حوزه مسافری و چه در حوزه باری به چشم ببینند.

معاون وزیر راه که از ایستگاه راه آهن تهران نیز بازدید کرده بود، در ادامه این مصاحبه با اشاره به تلاش شبانه روزی پرسنل راه آهن در ایام نوروز گفت: همکاران من در راه آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی، بدون تعطیلی حتی در لحظه سال تحویل و روز اول عید، پای کار هستند تا مسافران نوروزی، در رفاه و آسایش، سفری ایمن را داشته‌باشند که به همه آن‌ها خسته‌نباشید و خدا قوت می‌گویم.

صالحی افزود: در ایام نوروز ۱۴۰۳ یک میلیون و هفتصد و پنجاه‌هزار مسافر با قطار جابه‌جا خواهند شد که برای جابه‌جایی این حجم مسافر تمهیدات ویژه‌ای از قبل فراهم شده از جمله اینکه بلیت مسافران نوروزی در ۲۵ سکوی اینترنتی و سایت‌های شرکت‌های حمل و نقل ریلی عرضه شد تا مردم دسترسی بهتری داشته‌باشند و همچنین برخلاف شقوق دیگر حمل و نقل، بلیت قطار هیچ افزایش قیمتی نسبت به سال گذشته نداشت.

مدیرعامل راه آهن همچنین از به‌روزرسانی ایستگاه‌ها در زمینه احداث پله‌برقی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها برای خدمات رسانی بهتر به مسافران ریلی خبر داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *