جان باختن ۵ نفر براثر واژگونی اتوبوس در محور مرودشت

10:21 - 04 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۵۱۰
جان باختن ۵ نفر براثر واژگونی اتوبوس در محور مرودشت
مدیرعامل هلال احمر استان فارس گفت: بر اثر واژگونی اتوبوس در محور مرودشت-پاسارگاد، ۵ نفر از شهروندان جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ مدیرعامل هلال احمر استان فارس درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۶:۰۵ صبحگاه روز شنبه مورخ ۴ فروردین ماه ۱۴۰۳، گزارشی مبنی بر واژگونی و انحراف اتوبوس مسافرتی تهران در کیلومتر ۴۷ جاده مرودشت به پاسارگاد دریافت شد.

بلافاصله دو تیم تخصصی از پایگاه بین شهری فتح آباد مرودشت با خودرو‌های نجات و آمبولانس به محل حادثه اعزام و همچنین سه تیم از پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری ارسنجان و شعبه پاسارگاد به عنوان تیم پشتیبان در محل حاضر شدند. ارزیابی و ایمن سازی صحنه حادثه و مصدومین، کنترل ترافیک و رهاسازی سرنشینان اتوبوس با استفاده از ست سبک و نیمه سنگین صورت گرفت.

وی افزود: این تصادف ۲۹ حادثه دیده و ۵ جانباخته شامل یک زن و چهار مرد در پی داشت. مصدومین پس از رهاسازی تحویل عوامل انتظامی‌شده و ۴ مصدوم به صورت سرپایی درمان و ۲۰ مصدوم دیگر پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی برای ادامه روند درمان به بیمارستان شهید مطهری مرودشت منتقل شدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *