نوروز امسال هم بازی کن هم بخند

11:06 - 02 فروردين 1403
کد خبر: ۴۷۶۵۳۷۳
نوروز امسال هم بازی کن هم بخند
«بازی خند» عیدانه‌ای دیگر از رادیو ایران است که از سه شنبه ۲۹ اسفند تا پنج شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام  شبکه رادیویی ایران، زینب برومند تهیه کننده ویژه برنامه «بازیخند» گفت: از قدیم بازی جزء جدا نشدنی مهمانی‌ها و دورهمی‌های ما ایرانی‌ها بوده است.

وی ادامه داد: بازی‌هایی که هدفشون برد و باخت و جایزه و رقابت نیست. بلکه فقط بهانه‌ای هستن برای شادی و خنده و معاشرت بیشتر خصوصا در ایام نوروز.

این تهیه کننده رادیویی تصریح کرد: ما مجموعه‌ای از این بازی‌ها را در «بازیخند» جمع کرده ایم.

برومند اضافه کرد: «بازیخند» مسابقه‌ای مفرح و سرگرم کننده بر پایه بازی‌های قدیمی و نوستالژیک است که با فضا سازی دورهمی‌های خانوادگی و فامیلی گذشته در اعیاد نوروز و با تکیه بر شاد بودن و خندیدن با شعار «هم بازی کن هم بخند» پخش می‌شود.

این تهیه کننده رادیویی تصریح کرد: در این مسابقه است دو گروه با هم بازی می‌کنند. بازی‌هایی قدیمی و نوستالژیک که بیشتر در فضا‌های خانوادگی در گذشته انجام میشد. هر گروه سرگروهی دارد که این سرگروه‌ها از بین هنرمندان طنز کشور انتخاب می‌شوند و باقی همبازی‌ها علاقمندان به حوزه صداسازی و دوبله هستند.

گفتنی است اجرای این مسابقه بر عهده اردشیر منظم هنرمند نامدار است و سرگروه‌ها مصطفی حسینی و آرش میراحمدی هستند.

این تهیه کننده رادیویی یادآور شد: مسابقه شاد «بازیخند» و با شعار «هم بازی کن هم بخند» از سه شنبه ۲۹ اسفند تا پنج شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *