ستاره‌ها با «آی نسیم سحری عید شد» به تلویزیون بازمی‌گردند

10:24 - 29 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۵۲۳۸
ستاره‌ها با «آی نسیم سحری عید شد» به تلویزیون بازمی‌گردند
برنامه سال تحویل شبکه نسیم با عنوان «آی نسیم سحری عید شد» در شامگاه ۲۹ اسفند میزبان ستاره‌های سینما، ورزشکاران نام‌آور، خوانندگان، اهالی موسیقی، هنرمندان پیشکسوت، دوبلور‌ها و چهره‌های برجسته متعددی خواهد بود.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی برنامه، امین طارمی کارگردان برنامه سال تحویل شبکه نسیم درباره این برنامه اظهار کرد: تلاش کردیم بسیاری از بزرگانی که از تلویزیون کوچ کردند با برنامه «آی نسیم سحری عید شد» به تلویزیون برگردند و ایرانی بودن و مردمی بودن جشن نوروز، توجه به شعر، موسیقی و آداب و رسوم و توجه به استان‌های سراسر کشور از جمله مواردی بوده که در تولید این برنامه مورد تاکید بوده است.

وی یادآور شد: ۸۰ درصد میهمانان غیرهنرمندمان از خارج از تهران آمدند و تلاش کردیم مردم سراسر کشور خودشان را در این برنامه ببینند.


این تهیه‌کننده درباره حضور فرزاد حسنی به عنوان مجری و بازگشت او پس از سال‌ها به تلویزیون یادآور شد: فرزاد حسنی سرمایه بزرگی برای تلویزیون است و چندسالی از تلویزیون دور بود، اما خوشبختانه به رسانه ملی برگشته است و برنامه‌سازی با او جذاب است و به ما آرامش خاطر می‌دهد.


طارمی عنوان کرد: تلاش کردیم با توجه به اینکه بازیگران، ورزشکاران، اهالی موسیقی، خوانندگان، پیشکسوتان هنری درگیر امورات پایان سال بودند در برنامه حضور داشته باشند. برنامه ساعت ۲۰ آغاز می‌شود، تا کمی بعد از سال تحویل روی آنتن خواهیم بود و زمان حدودی برنامه طولانی خواهد بود.


وی گفت: پیش تولید و پخش این برنامه کمتر از یک هفته طول کشید و خوشبختانه به رغم فشردگی توانستیم این برنامه را به اجرا برسانیم.


این برنامه ضبطی است و این ساختار مرتبط با شبکه نسیم است و بسیاری از شبکه‌های دنیا نیز تولیدی کار می‌کنند تا برنامه با استاندارد‌های بیشتری برگزار شود؛ هرچند ما زمان کافی برای اجرا نداشتیم.


افشین حسین‌خانی و امین طارمی تهیه‌کنندگی این برنامه را برعهده دارند.
دیگر عوامل برنامه عبارتند از: طراحی و اجرای دکور: پیمان قانع، کارگردان تلویزیونی: محمد درخشان، نورپرداز: مسعود رجبیان.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *