رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

برقراری بیش از ۲۰۴ هزار تماس با اورژانس در طرح سلامت نوروزی

11:03 - 28 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۵۰۶۶
برقراری بیش از ۲۰۴ هزار تماس با اورژانس در طرح سلامت نوروزی
رئیس سازمان اورژانس کشور و مسئول اجرای طرح سلامت نوروزی سال ۱۴۰۳ از برقراری بیش از ۲۰۴ هزار تماس با اورژانس پیش بیمارستانی در طول اجرای طرح سلامت نوروزی تا روز گذشته خبر داد و گفت: از تماس‌های پاسخ داده شده، ۱۱۶ هزار مورد منجر به بستری و حدود ۸ هزار عمل اورژانسی نیز انجام شده است.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، جعفر میعادفر در جلسه بررسی طرح سلامت نوروزی که در ستاد سازمان اورژانس کشور و با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، گفت: از چندماه پیش هماهنگی‌های درون و برون سازمانی با معاونت‌های وزارت بهداشت و سازمان‌های مرتبط با حوزه سلامت جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران در ایام نوروز انجام شده است.

وی افزود: از ۲۴ اسفند ماه و همزمان با اجرای طرح سلامت نوروزی، در اورژانس پیش بیمارستانی، بیش از ۲۰۴ هزار تماس برقرار و منجر به ۱۱۶ هزار مورد بستری و انجام حدود ۸ هزار عمل اورژانسی شده است.

رئیس سازمان اورژانس کشور اظهار داشت: تیم‌های بهداشتی که فعالیت خود را از ۱۵ اسفند شروع کرده اند تا روز گذشته حدود ۴۶۲ هزار مورد بازدید از رستوران ها، هتل‌ها و مراکز اقامتی داشته اند و حدود ۵۰۰ تن مواد غذایی فاسد، معدوم و هزار و ۵۰۰ مورد پلمپ نیز صورت گرفته است که همه این اقدامات نشان دهنده نظارت‌های جدی است.

میعادفر ادامه داد: امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوبی را در ایام نوروز به مردم ارائه دهیم و از مردم نیز می‌خواهیم در سفر‌های نوروزی به توصیه‌های اورژانس برای کاهش حوادث ترافیکی، توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *