وزیر بهداشت از واحد‌های ارتباطات مردمی مرکز اورژانس تهران بازدید کرد

10:28 - 27 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۸۳۳
وزیر بهداشت از واحد‌های ارتباطات مردمی مرکز اورژانس تهران بازدید کرد
عین‌اللهی به‌منظور بازدید از مجموعه اقدامات و آمادگی‌های طرح سلامت نوروزی که از ۲۴ اسفندماه آغاز شده است، از واحد ارتباطات مردمی اورژانس استان تهران بازدید کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، بهرام عین‌اللهی، صبح امروز ٢٧ اسفندماه ۱۴۰۲، با حضور در سازمان اورژانس کشور، از واحد ارتباطات مردمی مرکز اورژانس استان تهران بازدید و از خدمات پرسنل این مرکز با اهدای شاخه گُل تقدیر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین در این بازدید با پرسنل اورژانس گفتگو و در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

عین‌اللهی در این بازدید همچنین از طریق واحد ارتباطات مردمی سازمان اورژانس تهران، عید نوروز را به پایگاه‌های اورژانس کشور تبریک گفت.

همچنین در این بازدید، سازمان‌های ذی ربط از جمله سازمان انتقال خون، سازمان بیمه سلامت و معاونت درمان نیز که در طرح سلامت نوروزی حضور دارند، گزارش اقدامات خود را از سراسر کشور به صورت مجازی به وزیر بهداشت ارائه کردند؛ جعفر میعادفر، رییس سازمان اورژانس کشور و محمد اسماعیل توکلی، رییس مرکز اورژانس استان تهران نیز گزارش و اقدامات خود را در طرح سلامت نوروزی ارائه کردند.

گفتنی است، در این بازدید یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و پدرام پاک آیین، دستیار رسانه‌ای وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *