۱۴۴ پایگاه اطلاع‌رسانی و راهنمای سفر در استان تهران فعال است

9:52 - 27 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۸۱۶
۱۴۴ پایگاه اطلاع‌رسانی و راهنمای سفر در استان تهران فعال است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: باتوجه به گستردگی مناطق گردشگری تهران ۱۴۴ پایگاه اطلاع‌رسانی و راهنمای سفر تحت نظارت گردشگری در مناطق عبوری مسافران فعالیت خود را آغاز کردند.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، میرمحمد غراوی از آمادگی استان تهران برای میزبانی از مسافران نوروزی اظهارداشت: با توجه به گستردگی مناطق گردشگری تهران ۱۴۴پایگاه اطلاع‌رسانی و راهنمای سفر تحت نظارت گردشگری در مناطق عبوری مسافران فعالیت خود را آغاز کردند که متشکل از پایگاه که با پایگاه‌های شهرداری‌ها و اورژانس و ... مشترک می‌باشند.

وی در ادامه افزود: پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر با ۱۷پایگاه ثابت بین شهری، ۸پایگاه موقت بین شهری، ۵پایگاه موقت توانا (خواهران)، ویک پایگاه موقت هوایی، ۳پایگاه ثابت امداد و نجات کوهستان، یک پایگاه مرکز کنترل عملیات، ۲۲مرکز کشیک پاسخگویی اضطرار با فعالیت ۷هزار و ۱۴۰نفر کار خود را از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵فرورردین ماه ادامه می‌دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در ادامه بیان کرد: همچنین ۲۹۹پایگاه اورژانس، ۴۴ پایگاه جاده‌ی ۲پایگاه هوایی با ۳هزار و ۱۰۰نیروی متخصص نیز کار خود را تا آغاز و تا اتمام سفر‌های نوروزی فعالیت خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: ۴۰۰نفر نیروی راهداری استان در کنار دیگر نیرو‌های فعال ویژه ایام نوروز با در اختیار داشتن ۲۵۰ دستگاه ماشین االات اقدام به خدمات‌رسانی می‌کنند.

غراوی با اشاره به اهمیت حضور نیرو‌های پلیس در جاده‌ها و مناطق شهری تاکید کرد: ۱۶۵نیروی پلیس در پلیس راه غرب در قالب ۴پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار و ۳۵خودرو در کنار ۱۵۰ نیروی پلیس راه شرق استان با ۳۰تیم گشت و ۸پایگاه ثابت و همراهی ۱۹۰ نیروی پلیس راه فاتب با ۴۰تیم گشت، ۸پایگاه ثابت و ۹پایگاه موقت کار خود را تا اتمام تعطیلات در محل‌های مشخص ادامه خواهند داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۵پایگاه امداد خودرو در قالب ۳۵۰ تیم، ایران خودرو با فعالیت ۴۷۳ ناوگان سیار و ۷پایگاه ثابت و سایپا با ۳۰۰واحد سیار و ۱۰پایگاه ثابت کار خود را از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵ فروردین همپای دیگر عوامل ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *