عنایتی: پرسپولیس باهوش و خطرناک است/ اشتباه برابر این تیم تاوان دارد

10:45 - 26 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۶۵۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عنایتی: پرسپولیس باهوش و خطرناک است/ اشتباه برابر این تیم تاوان دارد
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: پرسپولیس تیم باهوش و یکی از خطرناک‌ترین تیم‌هاست و باید در کل بازی تمرکز داشته باشیم.

خبرگزاری میزان - رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار داشت: بازی با پرسپولیس، سخت و حساس است و این تیم یکی از مدعیان اصلی است و باید با تمرکز، به نتیجه دلخواه برسیم. بعد از بازی با ملوان ریکاوری خوبی کردیم تا در زمین به آن چه می‌خواهیم برسیم و بازیکنان در آماده‌ترین حالت ممکن باشند.

وی ادامه داد: در دو بازی قبلی به نتیجه دلخواه رسیدیم و در این بازی هم باید بدون اشتباه باشیم. پرسپولیس تیم باتجربه‌ای است و اشتباه برابر این تیم تاوان خواهد داشت. امیدوارم بازیکنانم در زمین با تمرکز کامل باشند تا به نتیجه ایده‌آل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما در نیم‌فصل اول هم بازی‌های خوبی انجام دادیم، ولی کم‌تجربگی کار دست ما داد. خدا را شکر بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند که به جز فوتبال زیبا، دنبال نتیجه هم باشند. جدول نزدیک به همی داریم و تلاش می‌کنیم رتبه خوبی در این فصل داشته باشیم.

عنایتی درباره استراتژی تیمش در آینده تصریح کرد: هر اتفاق بدی که قرار بود رخ دهد، پیش از این برای بازیکنان رخ داده و این احساس را دارم که اگر شرایط را ساده‌تر بگیرم، به مشکل بزرگی برمی‌خوریم. تیم بزرگی از گذشته فوتبال ایران و کارخانه ایران خودرو به ما رسیده و باید آبروی آن را حفظ کنیم و با تلاش به سمت موفقیت پیش برویم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: شاید هواداران زیادی نداشته باشیم، اما افراد زیادی در کارخانه چشمشان به چشم تیم ماست و هزینه‌های زیادی برای این تیم در ورزش می‌کنند و ما نسبت به این مسائل مسئولیت داریم. باید نتایجی درخور شأن این عزیران بگیریم که خوشحال‌کننده باشد.

وی درباره اینکه بعد از تماشای دربی، هدفش نباختن به پرسپولیس یا بردن پرسپولیس است؟ توضیح داد: شرایط دربی خاص است. نگاه ما رو به جلو است و با توجه تفکراتمان سعی می‌کنیم مالکانه بازی کنیم و تاکتیک خود را به تیم حریف دیکته کنیم. پرسپولیس تیم باهوش و یکی از خطرناک‌ترین تیم‌هاست و باید در کل بازی تمرکز داشته باشیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *