رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تقویت همکاری‌های حوزه سلامت بین کشور‌های عضو سازمان شانگ‌های

11:23 - 25 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۵۴۹
تقویت همکاری‌های حوزه سلامت بین کشور‌های عضو سازمان شانگ‌های
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان در حاشیه هفتمین اجلاس وزرای بهداشت کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگ‌های با وزیر بهداشت قرقیزستان، قائم مقام وزیر بهداشت ازبکستان و معاون وزیر بهداشت روسیه دیدار و بر تقویت همکاری‌های کشور‌های عضو این سازمان به منظور تامین سلامت مردم این منطقه تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام وبدا،  بهرام عین اللهی در دیدار با دکتر ساوردینو ویچ، وزیر بهداشت قرقیزستان با اشاره به اشتراکات فراوان مردم ایران و قرقیزستان، گسترش همکاری‌های دو کشور در حوزه سلامت را به نفع مردم ایران و قرقیزستان دانست.

وزیر بهداشت قرقیزستان و همچنین قائم مقام وزیر بهداشت ازبکستان در این دیدار، وزیر بهداشت کشورمان را برای سفر به این دو کشور به منظور ارتقای همکاری‌های مشترک حوزه سلامت، دعوت کردند.

دیدار  عین اللهی با معاون وزیر بهداشت روسیه

عین اللهی همچنین با هدف افزایش تعامل ایران و روسیه در حوزه سلامت با دکتر اندری بروتن اسکی، معاون وزیر بهداشت این کشور دیدار کرد.

وزیر بهداشت با اشاره به توانمندی‌های بالای ایران و روسیه در حوزه سلامت، درمان سرطان و تولید تجهیزات پزشکی، خواستار تعامل دو کشور برای ارتقای وضعیت سلامت و همچنین تولیدات سلامت محور شد.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *