تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در دربی ۱۰۳ پایتخت

15:32 - 23 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۳۵۱
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در دربی ۱۰۳ پایتخت
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام تمهیدات ترافیکی بازی دربی امروز، گفت: رانندگان خودرو‌های خود را در خیابان‌های منتهی به استادیوم آزادی پارک نکنند و برای تردد به سمت استادیوم، از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

خبرگزاری میزان- به گزارش خبرگزاری پلیس، سرهنگ فیروز کشیر درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در دربی ۱۰۳ پایتخت گفت: ساعت ۲۰ امروز صد و سومین بازی دربی پایتخت در استادیوم آزادی آغاز خواهد شد و با توجه به تاریکی هوا و این که این بازی بعد از افطار است، شهروندان اید با آرامش و به دور از انجام تخلفات رانندگی به سمت استادیوم آزادی حرکت کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: همچنین رانندگانی که از خارج از تهران قصد ورود به شهر را برای رفتن به استادیوم و تماشای بازی را دارند اگر با وسیله حمل و نقل عمومی به سمت ورزشگاه حرکت کنند کمک بسیاری به تردد‌ها و روان سازی ترافیک خواهند کرد و اگر با وسیله نقلیه شخصی قصد تردد دارند طوری حرکت کنند که در پارکینگ‌های تعبیه شده متوقف شوند.

سرهنگ کشیر افزود: تقاضایی که از مراجعه کنندگان و علاقمندان به فوتبال داریم این است که به هیچ وجه خودرو‌های خود را در اطراف و خیابان‌های منتهی به استادیوم آزادی پارک نکنند و حتی برای لحظه‌ای هم توقف نداشته باشند.

وی تصریح کرد: همکاران بنده قبل از شروع بازی در محدوده‌های استادیوم آزادی و معابر پیرامونی آن مستقر هستند و به هیچ عنوان علاقه ندارند که وسیله نقلیه‌ای را به پارکینگ منتقل کنند، ولی اگر وسیله‌ای راه عبور و مرور دیگر شهروندان را سد کرده و باعث بر هم ریختن ترافیک گردد پلیس خودرو را به پارکینگ منتقل خواهد کرد.

وی گفت: در محدوده استادیوم آزادی، پارکینگ به اندازه کافی وجود دارد و شهروندان می‌توانند خودروی خود را در آن محل‌ها پارک کنند.

سرهنگ کشیر افزود: هنگام بازگشت نیز فارغ از اینکه نتیجه بازی چه خواهد بود تقاضا داریم به آرامی به سمت منازل خود تردد داشته و تاریکی هوا را هم حتما مد نظر قرار داده و سیستم‌های روشنایی خود را بررسی کرده تا حادثه‌ای برای شهروندان روی ندهد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *