خدمت‌رسانی ۸۴۸ تاکسی کمکی در خطوط پرازدحام پایتخت در ایام پایانی سال

13:56 - 22 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۴۱۵۲
خدمت‌رسانی ۸۴۸ تاکسی کمکی در خطوط پرازدحام پایتخت در ایام پایانی سال
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: ۸۴۸ دستگاه تاکسی تمایل داشتند تا در روز‌های پایانی سال به عنوان تاکسی کمکی در خطوط پرازدحام به خدمت‌رسانی بپردازند.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر؛ شادی مالکی سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: ۸۴۸ دستگاه تاکسی تمایل نشان دادند تا در روز‌های پایانی سال به عنوان تاکسی کمکی در خطوط پر ازدحام به خدمت رسانی بپردازند.

وی ادامه داد: این خدمت‌رسانی از ۲۰ اسفندماه آغاز شد و بعد از پایان این دوره بسته‌های تشویقی در اختیار رانندگانی که اعلام همکاری کردند، قرار خواهد گرفت.

مالکی با بیان اینکه این خدمت‌رسانی در ایستگاه‌های شلوغی مانند ونک، صادقیه، میدان رسالت و ایستگاه‌های اطراف بازار مانند گلوبندک صورت خواهد گرفت، بیان کرد: اتفاق خوب دیگری که در حوزه نظارت بر عمکلرد تاکسی‌ها انجام شده است توافق نامه با شرکت کنترل کیفت ترافیک است که بر اساس آن فعالیت تاکسی‌ها در سطح شهر با دوربین‌های سطح شهر گزارش گیری خواهد شد؛ بنابراین حرکت به سمت نظارت هوشمند را آغاز کرده‌ایم.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: نظارت میدانی نیز درخصوص کنترل نرخ کرایه خواهیم داشت؛ به جهت اینکه افزایش نرخ در سال آتی خواهیم داشت و نباید این اتفاق قبل از سال آینده رخ بدهد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *