در جلسه اخذ مجوز باشگاهی و حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس چه گذشت؟

12:54 - 21 اسفند 1402
کد خبر: ۴۷۶۳۹۴۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
در جلسه اخذ مجوز باشگاهی و حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس چه گذشت؟
دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مصطفی زارعی، مدیر مجوز باشگاهی گفت: صبح امروز دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این جلسه که با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزیر، رییس فدارسیون فوتبال مدیران عامل دو باشگاه برگزار شد، مهمترین چالش‌های پیش روی این دو باشگاه برای اخذ مجوز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان در ابتدای جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به جایگاه این دو باشگاه در بین هواداران اشاره و اعلام کرد. به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان نقش خود را در حل مشکلات دو باشگاه ایفا خواهد کرد. ایشان به پیگیری‌های این وزارت برای حل مشکل چندین ساله مالکیت اشاره کرد.

مدیر مجوز باشگاهی گفت: هاشمی در این نشست مطرح کردند که با موافقت هیات دولت ۸۰ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس واگذار شده است و واگذاری سهام باشگاه استقلال نیز در دستور کار است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در ادامه ضمن تشکر از وزارت ورزش برای برگزاری این جلسه، این پیگیری‌ها و اقدامات وزارت ورزش را اقدامی بسیار موثر و روبه جلو برای این دو باشگاه و فوتبال برشمرد.

مدیر مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: در ادامه جلسه مشکلات دو باشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی از نمایندگان دو باشگاه و شرکت توسعه برای آماده‌سازی مدارک و مستندات مورد نیاز برای استادیوم آزادی تشکیل شود.

همچنین مقرر شد دو باشگاه برنامه ریزی لازم برای تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده پایان دوره و میان دوره، تسویه بدهی‌های معوق به بازیکنان و کادر فنی و ارگان‌های اجتماعی را پیگیری کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *